• Rodinný

Smrtonosná past 3 (1995)

Tretí diel tohto filmu je už záujímavým tým, že sa dej odohrává v New Yorku, keď John vstúpi do štvrti s nápisom "nesnášim negry". Simon dává tvrdé príkazy Johnovi, aby všetko zachránil. I tretí diel ma tejto ságy nesklamal.

Smrtonosná past 2 (1990)

I druhý diel úspešneho filmu S. pasti je tiež v dobrom pokračovaní. Dej sa odohrává tentokrát na letisku, keď letisko ohrozia teroristi. John McClane opäť neváhá a pustí sa do práce, aby mohol zachrániť svoju ženu, ktorá letí v jednom z lietadiel.

Smrtonosná past (1988)

Všetky časti filmu "SMRTONOSNÁ PAST" sú vyborné spravené. Prvý diel sa odhrává v hoteli, keď príde do Los Angeles John McClane za svojou ženou, keď prepadnú hotel teroristi. Jedinečný akčný hrdina sa nevzdáva a hotel zachráni. Akčné scény sú perfektné, i hlášky. Prvý diel sa Brucovi dosť podaril. Výborný akčný snímok od režiséra Johna McTiernana.

Specialista (1994)

Ďalší jeden z mojich oblúbených akčných filmov, kde tu hrá Sly. Sly je špecialista, ktorý robí a odpaluje bomby. Akcie priemerne tu je dosť.

Senzační únos (1994)

Táto komédia ma zaujala tým, že hneď na začiatku unesie Jack Hammond Nataliu Vossovú, dcéru Daltona Vossa. Najviac som so smial na tom, jak ju uniesol pomocou čokolády, celú cestu ho prenasledovali policajti a koniec nemal chybu, že sa nakoniec do seba zamilovali.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Výborná paródia na filmy Vřískot, Tajemství loňského léta a Matrix. Scary Movie - paródia, na ktorej som sa najviac pobavil na paródii filmu Matrix. K tomu tie výborné komédialne kúsky, napr. vrah v maske pred klavírom.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Vin Diesel a The Rock v jednom filme. S tým trezorom to bolo dosť celkom dobré. Podľa mňa, najlepšia časť z celej série. Aj akčných scén tu bolo veľa. Na začiatku skákal s kamošom z auta, čo mi trochu pripomínal jeho starý film xXx.

Rudý škorpion (1988)

Jeden z lepších Lundgrenových filmov. Nikolaj ako rus bol najskôr v base a potom v púšti. Dolph ma najviac pobavil v bare, keď začal spievať ruskú hymnu.

Rudé horko (1988)

Ďalší z rady výborných akčných filmov s Arniem. Film sa odohráva niekde v Rusku. Dej je dosť dobrý, akčné scény výborné, hlavne bitka v hoteli.

Romeo musí zemřít (2000)

Jet Li tu predviedol dosť akčné kúsky. Maurice bol tiež dobrý a vtipný. Čo sa týka akčných scén, boli na dosť vysokej úrovni.