• Rodinný

Vřískot 2 (1997)

Druhé pokračovanie hororu Vřískot ma akosi nenadchlo, pretože vrah v čiernej maske tu robil dosť málo vrážd. Ináč dvojka celkom prijateľná.

Všude dobře, doma nejlíp (1994)

Zábavná komédia o chlapcovi Northovi, ktorý sa vybral na rôzne kontinenty. Všade, kde bol, všade sa objavil Bruce Willis. Dosť vtipných scénok tu bolo, hlavne s kosačkou po snehu.

Twister (1996)

Milujem filmy o tornádach. Dej filmu bol dosť zaujímavý. Druhý diel už nebol dosť výborný narozdiel od tohto.

Velký táta (1999)

Jediný komédia so Sandlerom, na ktorej som sa bavil celý čas. Adam Sandler sa stará o chlapca. Najviac ma pobavilo, jak prišiel chlapec sa Sandlerom, že: Ja jsem se počúral.

Tajemství loňského léta (1997)

Výborný horor o vrahovi v plášti, ktorý má na sebe hák. I druhé úspešne pokračovanie je celkom dobré.

Terč (1997)

Som rád, že Jackie stále točí akčné komédie. Všetky jeho filmy ma bavia, táto patrí medzi tie lepšie komédie. Jackie ako kuchár je výborný.

Tajný agent Jack T. (1997)

Výborný ekologický akčný film so Stevenom. V tomto je filme je dosť dobrá hudba. Hlavne som sa zábaval na tom, keď Jack povedal: Tak co, i když jsou někdy dva málo, tak co nechcete jim někdo pomoct?

Susedia (2006) (seriál)

Na tomto slovenskom sitcome som sa dosť rozosmial. František a Lászlo ako najlepší susedia, ktorí dokážu naozaj pobaviť celú rodinu.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

4.diel pasti bolo dosť zaujímavé. Plné akčné scénky s jedinečným policajtom Brucom Willisom. Štvrté pokračovanie tiež vo vynikajúcom štýle, hlavne jak spravili trik s Washingtonom .