Johnny English se vrací (2011)

Já sem se náramně bavil super komedie. Řekl bych se druhý díl si drží tu svojí kvalitu jako byl díl první. Ale dvojka se mi líbila o trošku vic i když dávám stejně jako za první díl. Myslim párádní nápad, dobrá byla honička na vozíku a konečná akce!! Sice Atkinson nemusí hrát toho vola.

Akta X (1993) (seriál)

Videl jsem všech 9 sérií! Hodnocení dávám jaký dávám ale jinak kdybych měl hodnotit každou sérii zvlášť tak: 1 řada-100%, 2 řada-100%, 3 řada- 90%, 4 řada- 70%, 5 řada- 60%, 6 řada- 55%, 7 řada- 70%, 8 řada- 95%, 9 řada- 80%. Je byl a bude to legendární mysteriózní seriál, určitě tam byly nějaké slabé díly, člověk byl pořád v napětí co se stane a jak to dopadne. Dvojice Mulder a Scully se náramně doplňovali. Role pro Duchovnyho mu náramně sedla fakt bomba.

Já, robot (2004)

Škoda, že nemůže být žebříček nejoblíbenějších filmů delší než jen těch 10! Protože tenhle film by tam patřil opět mě Smith potěšil bomba filmem na léto, parádní hlášky, super efekty. Will je cool policajt v botách z roku 2004, který nemá rád nic robotického, a krásnou károu (AUDI) nechal bych si líbit, krásně vymakaně udělaný roboti kteří jsou podobný lidem. Nabouchaný Will fakt korbič. Rád se na to kouknu znova a znova.

Hancock (2008)

Na tento filmeček sem se hrozně těšil když jsem viděl trailer. Pro mě to je byla letní pecka s zarostlým Smithem a krásnou Theron které to slušelo. Sice to není ten pravý superhrdina jako je Superman který by měl chránit ať nic nezničí okolo je to spíš ničitel všeho okolo!!! Jen mi nesedl konec hrozně rychle skončený film jako by tam něco chybělo nějakých 15 minut filmu!! Rád se na to kdykoliv kouknu.

Nepřítel státu (1998)

Fakt dobře natočený film s výbornou zápletkou. Když jsem viděl poprvé tento thriller tak mě vůbec nezaujal ale po dlouhý době co sem to viděl se mi to náhle začalo líbit. Opět jsem se přesvědčil, že Jerry Bruckheimer umí tyto scény myslím akci, akci a akci.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Opět se opakuju role Nicholsonovi padla jak ulita. Hrát magory to mu šlo vždycky. Nedokážu si představit, že by tam nehrál tento herec protože on se pro tyto role narodil. Určitě nejlepší film Miloše Formana. Někdy si říkám jestli to jen hraje Nicholson ty blázny nebo takovej je ve skutečnosti!! Tenhle film je povinnost si uložit někam do paměti, který by zablikal pokaždé, když si ho pustíte!!!

Osvícení (1980)

Kdo jinej mohl zahrát takovýho magora než...... samozřejmě Jack Nicholson pro mě je fakt pan herec je pro mě jeden z nejoblíbenějších herců. Fakt ďábelský film nikdo jinej by nezahrál tuto roli jako Nicholson!!! Toto je vrchol žánru. Nemám slov, když jsem byl malej tak sem se bál teďka se nebojím ale mám stále musí kůži!!!

Podraz (1973)

Opět stejný scénář nikdy jsem to neviděl a pak sem si to koupil a opravdu parádní film. Výborný film hlavně podle příběhu. Fakt vychcaně naplánový podraz měli vše připravený když jsem se na to koukal tak i já bych se nechal sám podrazit nikdo nic nemohl vědět. Proč tyhle dva hráli jen tak málo filmů spolu škoda že jich nenatočili mnohem víc!!! Hlavně konec filmu byla bomba vše do puntíku šlo jak chtěli!

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Nikdy jsem to předtím neviděl a ani sem po tom nějak netoužil ale když jsem si to koupil tak sem byl hodně mile překvapen. Bravurní westernový film s dvojcí Newman a Redfort tahle dvojka jsou fakt sympaťáci kterým to vážně slušelo!! Jeden z nich neumí střílet druhý plavat parádně se doplňujou fakt i místy sem se zasmál!!

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Fakt špičkový válečný film. Strhující úvodní scéna překonává vše doposud natočené a také konečná ta je ještě lepší. Výborně odvedená práce Spielberga, kamery a režie a jistě i Toma Hankse. Fakt válečný zážitek kde jsem si sám připadal jak ve válce když jsem tento film sledoval!!! Spielberg stále umí a umí a jen to pořád dokazuje.