Rychlí a zběsilí (2009)

Sérii mám moc rád, hlavně street závodění s pořádně nadupanýma a potuněnýma kárama, kterejch tady ale nebylo zrovna tolik, kolik bych si představoval. Namísto toho byla snaha rozvinout příběh, kterej měl hrát větší roli, než právě auta. A to mi moc nesedí, protože tady je to takový nerozhodný a film neví, jakou cestou se vydá. Vzhledem k pětce už to je víceméně jasný, jakým směrem se série vydala, ale tam mi to nevadilo, naopak.

Americký gangster (2007)

Výborný drama podle skutečný události s tím správným obsazením a tou správnou režií, co víc si přát.

Iluzionista (2006)

Hodně slušná konkurence Dokonalýmu triku, ale pořád ne zase natolik, abych to hodnotil stejně. Jinak můžu říct, že celkem spokojenost.

Tropická bouře (2008)

Komedie je to výborná. Jen škoda, že se ve filmu střídají naprosto bezchybný scény s tima trapnejma a nudnejma. Takže je to takový půl na půl. Ale kvůli těm dobrejm a vtipnej scénam se to vyplatí vidět a je to děsná prdel. Včetně super herců, hlášek a úplně šílenýho Toma Cruise.

Wall Street (1987)

Rozhodně nejzábavnější film o obchodování na burze, se skvělými herci a pod výbornou režií.

Pastýř (2008)

Devadesátý léta jsou už dávno pryč, o tom žádná, a tak děda Van Damme natočí už jen sem tam nějakej dobrej filmek. Tenhle ale patří bohužel k těm horším, protože tohle je "vandammovský" béčko jako vyšitý a v půlce jsem usnul. Má mnohem lepší filmy, kultovní pecky, na který nedám dopustit ani dnes. Já ho mám rád. Díky aspoň za skvělej duel se Scottem Adkinsem! Na to jsem čekal dlouho. A Florentine by měl radši místo tohodle chrlit jedno Undisputed za druhým, protože ty mu sakra jdou.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Jedna z nejnostalgičtějších podívanejch posledních let. Pořádná oldschool komedie, která nabízí o něco vyzrálejší Prcičky, ale ve svý podstatě pořád stejně ujetý a vtipný. Díky, že něco takovýho vzniklo!

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Pořádná a nefalšovaná Sandlerovka. Adam je jeden z nejlepších komiků současnosti dělajících u filmu a tady to ukazuje v plný kráse. Komedie, která rozhodně nedělá svýmu žánru ostudu a nabízí to lepší z dnešní komediální scény.

Skrytá identita (2006)

Dokonalá záležitost, od režie, hudby, herců až po skvělej scénář a šokující zvraty. Jeden z těch opravdu lepších krimi thrillerů a pro fanouška žánru povinnost.

Karanténa (2008)

Jeden z těch lepších horůrků kopírujících nápad kultovního The Blair Witch Project. Docela solidní zpracování.