Vrána (1994)

Tož atmosféra zde byla moc pěkně depresivní. Brandon Lee je frajer a svého téměř nesmrtelného zombíka hraje skvěle. Příběh je totálně debilní, ale koho to zajímá? Třeba mě. Některé ty vraždy jsou celkem pěkné. Z českého dabingu jsem umíral smíchy. Zejména Michal Suchánek byl skvělý. Svoje hodnocení vidím na takové hodně pěkné 2*.

Spider-Man 3 (2007)

Tak tenhle díl byl docela debilní. Už asi nebylo možné najít vhodného protivníka, tak přišla hovadina z kosmu a Spider-Man byl protivníkem sám sobě. Dále se příběhem potlouká ještě ten pískomil. No je to celé takové nějaké. Jenom ne dobré. Vyloženě odpad to není. Dá se zde najít i pěknější momet, ale ze třech dílů je tento jasně ten nejhorší. 2*

Spider-Man 2 (2004)

V pavoučím pokračování se vše točí kolem Spider-Manova nejlepšího kámoše, kterému Spider-Man stihnul v minulém díle zabít jeho padoušského tátu. Ovšem je tu i někdo třetí do party. Směšný Dr. Octopus. No, hádejte jak to asi všechno skončí. Ano máte pravdu. Jinak je to ovšem krásně barevné a celkově fajn. Jen by se mohlo méně kecat. To platí pro komixy celkově. Zase 3*.

Spider-Man (2002)

Kdo by neznal Spider-Mana. Šprťáckého frajera, kterého jednou kousne pavouk a změní mu tak celý zbytek života. Speder-Man samozřejmě potřebuje důstojného soupeře, aby vynikla jeho velkolepost. V tomhle snímečku však Green Goblin tuhle roli úplně nesplňuje. Film jsem viděl jako mladší několikrát. Tehdy ano a dnes taky ano. To ano už ovšem není tak veliké. Na druhou stanu můžeme být všichni rádi, že si Spider-Man neponechal jméno Lidský pavouk z toho wrestlingu. Zkrátka Batman je větší frajer. 3*

Imagine: John Lennon (1988)

O The beatles by se dalo říct, že jsou moje oblíbená hudební skupina. Tento dokument mapuje životní osudy pouze jednoho člena, zato ovšem sakra důležitého a především nejvíce diskutovaného. Dokument je uchopen tak, že se v něm primárně nejedná o hudbu, jako spíše o ten samotný život, což je trošku škoda. Čekal jsem více zákulisních informacích o tvorbě těch největších hitů. Ovšem zajímavé je to i tak...Slabší 3*.

Dva muži ve městě (1973)

Jean Gabin a Alain Delon jsou frajeři. O tom žádná. Ale tento film byla docela slušná nuda. Je to pořád dokola o tom stejném. Divácky je to docela neatraktivní podívaná. Takoví to byli fešáci ti ze Saint Tropez a tak zčurákovatěli. Mám na mysli samozřejmě četníky, protože uniformy zůstaly naprosto stejné. Tam kde však film postrádá atraktivitu je obrovské množství takové syrovosti a celé to působí vysoce uvěřitelně. Stejně jako konečné rozuzlení. Závěrečná dlouhotrvající tma podpořena pěknou hudbou byla asi nejhezčím momentem. Nevídím to na víc než na pěkné 2*.

Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)

Přesně tady tuhle srandu jsem neviděl, protože bych při sledování asi umřel. 583 minut není málo. Nicméně jsem viděl všechny díly zvlášť, takže si myslím, že mi náleží plné právo tuhle kompletní trilogii ohodnotit. V průměru to vychází na 4*, které i dám. V takovém souhrném součtu bych asi znovu upozornil na to, jak mě nasrala smrt Marlona Branda, protože ten měl prostě hluboko v sobě takový ten typický mafiánský kukuč.

Kmotr III (1990)

Tak třetí kmotr je dílo výrazně odlišné od dvou předchůdců. Stejný ovšem zůstává výsledný dojem z něj. Coppolovi se tahle trilogie prostě podařila. 4*

Kmotr II (1974)

Zde bych snad pouze podotknul, že se zmizevším Marlonem Brandem zmizela i část kvality. Příběh byl podobně orientovaný a dostatečně mafiánský, ale Al Pacino byl v té době prostě ještě malé pivo na takovou roli. To je ovšem pouze můj názor. Hodnocení vidím na pěkné 3*.

Páni kluci (1975)

Mě to tedy kdovíjak nenadchlo. Takové Bylo nás pět a další stejně laděné filmy či seriály se mi líbily daleko víc. Tohle byla docela nuda. Vtipné to nebylo vůbec. Zajímavé také ne. Celý příběh je detailně popsán v obsahu, takže nevím nač ztrácet čas. Jen vám řeknu, že je to opravdu tak trochu o ničem, ale ta hvízdací melodie těch malých frajerů je docela návyková. Dávám takové strašně moc slabé 2*.