Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Kromě několika recesistů s 5* snad nikdo ani nemůže hodnotit jinak. Já osobně neodsuzuji to, čemu lidé věří nebo ne. Ale i takoví, kteří kupříkladu astrologii věří by mohli být tak soudní, aby si zašli za někým takovým a nepodporovali takovéto zloděje z otravných pořadů (jinak doporučuji shlédnou video "Intergalaktická piča", které sice ukazuje extrém, ale zas tak daleko to od Vlastíka Plamínka není). No ale když jsou schopni volat do pořadů, kde by mohli údajně přijít k zaručeným penězům..

Hotel Lolita (2004) (seriál) odpad!

Musím se přiznat, že i já jsem při nočním bloumání po programech zabrousil na Fandu a narazil na toto. Ani bych to neoznačoval jako 'erotický' seriál. Spíše amatérské něco - napůl porno, napůl nechtěná komedie. Musím přiznat, že jsem u toho, i přes vcelku nevzrušující zpracování, chvilku vydržel. Důvod byl jediný - bylo zajímavé se dívat na tu nepříliš dobře promyšlenou akci, na zvláštní gesta a chybky "herců" a na další nedostatky. Oproti tomu děj filmu, který se v rámci scén neustále opakuje mne zase přesvědčoval, abych to už přepnul. O tom, že je to opravdu amatérské svědčí i to, že se ve finální podobě příliš nepárali s konečnou úpravou a tak museli zasáhnout (ať už v rámci produkce nebo až TV stanice) cenzoři, protože hraní se občas zjevně zvrhlo. Nebo jde zase o softcore část obyčejného porna?

Ďáblova bible (2008) (TV film)

Krásný dokument. Doporučuji už kvůli nepříliš známému tématu (což je vzhledem k tomu, jak se nás to týká, velká škoda). Jen je smutné, že nám to ti švédští kleptomani nechtějí vrátit..

Pan Vok odchází (1979)

Bohužel, film nenavázal na úžasný první díl. Už to není komedie, což je znát hned ze začátku, za který opravdu rád nejsem. Zbytek filmu se snaží, to ano, ale vytratila se ta lehkost, humornost a zbytečně se sem zatáhly komploty a politické šarvátky.

Svatby pana Voka (1970)

Velmi vydařená komedie. Možná nesrší vtipem v každé minutě, ale ten, který tam je, si do mého srdéčka cestu našel. A to i navzdory tomu, že pan Kopecký mezi mé nejoblíbenější herce té doby nepatří. Film je i přes zvolené téma velmi decentní, ale není to ta zbytečná prudérie, naopak - je to jen vkusnost, která mnohým konkurentům chybí. Také atmosféra je naprosto úžasná a postavy rovněž. Kromě opravdu půvabných dam vynikal především císař. Ten jeho klidný hlas je něco naprosto úžasného. Oblíbená hláška: -"A pak jsme je vylákali na pahorek, abychom je pokřtili." -"A oni se dali?" -"Nikoli, milosti, ale my jsme je stejně pokřtili."

Bitch Slap (2009)

Takhle nějak by asi vypadala softcore a ještě cenzurovaná verze těch slavných xxx trháků. Je příliš znát, že Bůh (anebo šikovný doktor) někde nadělil a jinde se zase nepředal anebo to děvčata zdatně předstírala - tak nebo tak, film působí dosti hloupě a kromě vyvinutých hrudníků nemá co ukázat. Ani vtip, který bych v takovémto snímku alespoň čekal, tu není. Zlatý Bounty killer.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Milá vzpomínka. Nic víc, ani míň. Roztomilej čokl, vcelku dobrej hlavní hrdina a pak pan doktor, na kterého jsem se těšil snad nejvíce. Později už jen nuda a čerpání z toho mála, co to mělo. Epizody s G.Burkhardem byly asi nejlepší.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Čím dál tím stejné. Zajímavým byl pouze fakt, když jsem si opět někde přečetl kolik kvůli natáčení odpálili aut. Jinak Simír je pořád malý, jeho kolega pořád rádoby vtipný a šéfová zkrátka divná. Pár epizod bych mohl vyzdvihnout, ale měnit hodnocení snad už stovek epizod kvůli jednotlivým dílům nebudu.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

S přibývajícím věkem klesá hodnocení. Vzpomínka na mladší léta, kdy se mi zdál seriál vcelku zajímavý tomu hodnocení nezachrání.

Těsně vedle (2007)

Úvod byl velmi slušný a vypadalo to, že jsem našel další koukatelný film této kategorie. V momentě, kdy ale vyměnil (byť trochu spálenou) kočku se sklony k nymfomanii za tu komplikovanou průměrnou holku, zajel film opět do hluboko vyjetých kolejí romantické nudy, slabého vtipu a předvídatelnosti. Jediné, co ještě pobavilo byl úplný závěr. Nic víc. Takže hvězda za poměrně divoký úvod a za poslední vteřiny filmu. To ostatní je romantická blbost na 101. způsob.