Auta 2 (2011)

Vizuální bomba. Sice trapný a opakovaný děj, ale za ten úžasný vizuál dávám palec nahoru.

Armageddon (1998)

Sám film je akční, vtipná a zábavná výprava do vesmíru. To už by bylo na 4*, ale když k tomu přidáme humor, který si dělá prdel z Americké historie (Válka s Ruskem, Star Wars nebo nejlepší byla věta, která zněla asi "Americké či ruské i tak je to všechno vyrobeno v Taiwanu (MADE IN TAIWAN).

Barbar Conan (2011)

Vzít si kult jako Conan a obzvlášť, když to byl Arnoldův film ! To chtělo odvahu. Prostě nesmíte porovnávat a dostanete klasickej dobrodružnej průměr jako remake Souboj titánů a nebo Hon na čarodějnice. Honu na čarodějnice se velmi podobá rozdělení filmů. Začne to totálním nářezem, dostane se to do nadprůměru a ke konci je to katastrofa. Nevyrovnané. I tak mě velmi potěšila drsnost a krvavost, ale na starého Conana s Arnoldem to zdaleka nemá.

Barbar Conan (1982)

Film zřejmně udělaný přesně speciálně pro Arnolda. Nikdo by se sem nehodil víc, než právě on. Pro mě jedno z nejlepšcíh dobrodružných fantasy.

Sedm samurajů (1954)

Dokonalý velkolepý velkofilm.Rozhodně jeden z nejkultovnějších a nejlepšcích japonských filmů. Na délku 207min mi to uběhlo docela rychle, takže jsem se parádně bavil. Jinak je tohle mé první setkání s Panem Kurosawou a musím říct, že je to perfektně natočené, ozvučené a není nic, co bych vytkl. Ještě musím poznamenat, že byly výborně vykreslené postavy a není snad ani jeden, který by nebyl nesympatický. Nádhera!

Simpan (1999)

Čisté černohumorné drama. Jsou zde dvě strany rodičů, kteří měli dceru a na márničním stole leží děsně podbná dívenka právě jejich ztracené dceři. Zajímavá myšlenka o materialismu a lidskosti. Závěrečný rozsudek byl výborný.)

Jsem kyborg, ale to nevadí (2006)

Tak tenhle film o jedné holce co je Cyborg v blázinci mě dostal. Rukupis Parka je znatelný a je to krása. Film je krásně pestrý, šílený, humorný a poetický. Bylo tu pár hluchých míst, ale to odpustím. Mě se to zatraceně líbilo.

Cable Guy (1996)

Totální kravina s totálně šíleným Jimem Carrym.

Vratné lahve (2007)

Pro mě úžasný, úsměvný a reálný snímek. Zdeněk Svěrák je klasa a role mu sedla jak vyšitá a jeho syn v režisérské židly vše krásně stočil. Výborné !!!! (a to se u českých filmů v poslední době skoro vůbec neděje)

Pokrevní bratři 2 (2009)

Parodické, flashbackové, trapné. Bohužel to nese všechny tyhle vlastnosti, Troy Duffy dobře ví, že nenatočí znovu tak výborný cool film. Ze začátku to bylo opravdu hrozné, ale druhá půlka je docela nášup a připoměl mi docela jedničku. Ženská, která zastoupila místo Dafoovi byla děsná a náhradník Rocca byl hroznej smolař (nebýt jeho bitky na začátku, tak bych si říkal proč takovýho vola vůbec vzaly). Flashbacky z dob 1958, kdy byly začátky vraždění našeho děduly a otce svatých byly excelentní. Troy Duffy by mohl hecnout udělat film z té doby...