Osm hrozných (2015)

Pro mě jednoznačně nejlepší film roku 2015 a dost možná jeden z nejlepších westernů, který může hrdě stát vedle předchozího Tarantinova Djanga i starých Spaghetti westernů !!!

Macbeth (2015)

Utápění se v těžké psychodelii s excelentním obrazem.

Můj nejmilejší bar (1996)

Realita lidí, kteří utíkají před svými problémy k alkoholismu.

Creed (2015)

Pokračování úspěšné série, která už není o Rockym, ale o někom jiném "Creedovi". Stejně jako tomu bylo v 5.díle Rockyho, který byl v mých očích oproti ostatním dílům propadák. Tady je vše obalené v určitém kabátě, který prostě motivuje. Michael B. Jordan se tu vyrýsoval, hladově a naběhal, že to svým způsobem motivuje každého k běhu či hubnutí. Postavu Rockyho miluju a je to pro mě jedna z nejlepších postav, ale 6. dílem (Rocky Balboa) pro mě bylo vše uzavřeno. Byla to neskutečná krásná tečka. Tohle mi připadne jako prát svetr na 60°C, co se týče Rockyho postavy. Jako film fungující Rockyho a Apolovým odkazem motivuje novou vlnu generace.

V hlavě (2015)

Jeden z nejlepších animáků !

Labyrint (1986)

Velmi temná a pro děti i strašidelná pohádka s mladičkou Jennifer Connelly a vypečeným Davidem Bowiem.

Denní světlo (1996)

Velmi silný katastrofický klaustrofobický film. Sice jsem film vyhledal kvůli Slyovi, ale ta klaustrofobická atmosféra, která tu je nastolena je daleko působivější než sám Sly.

Death Race 2000 (1975)

Celkem zapomenutá řezba ze 70.tých let, která by neměla být zapomenuta. Skvělý Sly i Carradine.