Sicario: Nájemný vrah (2015)

Extrémně výživná hudba a akční scény (kolona a konečná scéna s Beniciem). Vlastně všechno, co se točilo kolem Benicia bylo ultra a sám by si zasloužil vlastní film, kde by nejspíš rozdrtil všechny akční filmy o pomstě, agentech a válce. Takhle je to míšenec, kde se sice orientujete, ale chcete toho prostě víc.

Budiž světlo (2006)

Taková vánoční blbůstka o předhánění se v duchu vánoc a nejvyzdobenějším domě, který šel vidět i z vesmíru.

Vánoční příběh (1983)

Naprosto dokonalý vánoční vtipný příběh o malém chlapci a jeho snu o vysněný vánoční dárek. Bobu Clarkovi se povedla atmosféra vánoc přesunout na plátno a díky mu za to ! Jeden z nejhezčích konců vánočních filmů !!!

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Snaha o návaznost se prvně jeví kopie 4. dílu, ale ono to jde jinam a v rámci Star Wars vesmíru se to dá příjmout. Klony útočí byly stále pro mě horším dílem. 60%

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Depp je tady neskutečnej, ale snaha o vtipnost zde tolik spadla v trapnost, že to nemůžu považovat za něco, co bych přímo mohl doporučit. Ale pozvracené auto mě rozsekalo :D

Páni Flatbushe (1974)

Hodně pohodová 80.tková teenegerovská záležitost.

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Neskutečnej kulervoucí mafiánskej snímek. Celou dobu tak hutná temná gangsta atmosféra, až mi tekli sliny, jak to bylo úžasný !!!