Mina230692

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 17.4.2018  14:52
    The DUFF (2015)

Moc moc moc hezké. potřebovala jsem nějakou předvídatelnou romanťárnu na odreagování a přesně toho se mi dostalo. Parádní! moje náctiletá praštěná holka uvnitř mě byla štěstím bez sebe! :-D :-D Herci super, příběh naprosto v pohodě... kafe a sušenky v tomu a bylo mi moc fajn.

• 16.4.2018  18:10
    Baby Driver (2017)

Mě se to líbilo. Takové pohodové, a hlavní hrdina tu působí velice ale velice.... dobře. Mám do něj díky tomuto filmu trochu celebrity crush. Není jediný, ale to nebudeme rozebírat. Film byl fakt pěkný,a líbí se mi filmy, kde hrdina opravdu něco umí... ať už je to řídit, nebo má superschopnosti, nebo je superchytrý.... takže tohle je něco pro mě. ;) Herci dost dobře ladili, tak nějak to prostě fungovalo i s hudbou k tomu... :-) :-) a procházka v rytmu hudby byla epesní!

• 8.4.2018  09:34
    Wind River (2017)

Detektivka je to dost pěkná. Chvílema jsem si ale říkala, že se to docela táhne. Protože... Podezřelí : 2. Prověřím prvního: bum není to on. Prověřím druhého a bum bum bum bum bum konec filmu. strašně rychlý a akční konec po předchozí hodině klidného tempa.. v podstatě si ani nepamatuju co se tam všechno tak dlouho řešilo :-D Celé by to mohlo mít cca 45 minut jako díl seriálu by to bylo myslím adekvátnější. Nicméně! krásná příroda, jednochudý,surový ale vcelku propracovaný scénář. V tom přívalu nekvalitních detektivek co se na nás hrne ze všech stran je to určitě dobrá volba, pokud jste krimi fanda.:-) :-)

• 27.1.2018  19:31

Naní to špatný film. Určitě nelituju, že jsem si jej pustila, akorát.... jsem se chvílemi celkem nudila. nemůžu si pomoct, ale tohle mě nejspíš uplně neoslovilo. Navíc ti herci k sobě tak nějak nesedí... nevím no... takové nemastné neslané to je..

• 3.1.2018  20:17

už když jsem viděla trailer, tak jsem věděla, že u tohoto budu brečet jak školačka. :-D takže jsem nachystala balík kapesníčků a šla na to :D Jop! Jsem typ člověka, který čím víc poznává lidi, tím víc miluje psy, a v podstatě všechna další zvířata... Takže... mě se to líbilo. Přišlo mi to veselé, milé, a ani těch slz nebylo nakonec tolik kolik bych čekala. :-) Toužený happy ending jsem tam měla, pejsci byli krásní, jsem spokojená.:)

• 12.12.2017  13:25
    Princezna Ano (TV film) (2009)

Blíží se Vánoce a mě zase chytá pohádková nálada, tak sem si pustila tohle. Panebože... proč?! ?! Kde prokrista vzali ty hlavní hrdiny? Někde v dramaťáku na střední? protože jsem si připadala jako v ochotnickém divadle.. chybělo aby spletli text a byllo by to ,,dokonalé". K pohádce to má tedy hodně daleko. Nic proti tomu pojetí, kdy to přejde do jakože moderny...Ale! představa, že to vidí malé děcko, pro kterého prostě princezna MÁ BÝT jemná, hodná milá, krásná... a najednou, dredy, kérka, hadry jako bezďák... no promiňte.. Ale pokud někdy budu mít dceru, tak jí budu držet od tohoto díla co nejdále, páč jakmie mi příjde, že chce vypadat jako tadyta ,,princezna" tak mě klepne... Hlavou mi jde dokonce takový krutý trest jako.. vypnout wifi :-O nebo zabavit nabíječku od notebooku...

• 29.11.2017  16:22
    Pád (2016)

popravdě? Pusťte si trailer, a na film, už se dívat ani nemusíte.(Jejda, to jsem ale trvdá celkem co? :-D) Velice se mi líbil ten nápad, a měla jsem chuť na romantiku. Filmů s andělama není mnoho, a mě se tato tematika celkem zamlouvá, ale tohle bylo celé takové... nedokončené. Připadalo mi to jako taková příprava na druhý díl. Takže jako začátek filmu, by to bylo dobré. Celé mi to příjde takové surové, neopracované, nedokončené, nedotažené.Pořád jsem měla pocit, že v každé scéně něco chybí... odpad to rozhodně není, ale takový slušný průměr..

• 26.11.2017  21:11

Obvykle nemám potřebu přidávat komentář k filmu, který jsem viděla už jako dítě, ale pokud se k němu vrátím, a dokonce několikrát...., tak prostě musím. :-) tenhle film absolutně miluju! a věřím, že každý kdo ho uvidí, jej bude milovat také. Snad všechno mi na něm příjde perfektní, včetně druhého dílu. :-) pokud jste nikdy neviděli ( čemuž nevěřím) tak doporučuju. :-)

• 6.4.2017  21:54

Jako jo.... je to dobrý film, který stojí za to vidět. I když je to takové... nijaké no... Ljudmila je tam celkem trefně obsazena, hezky to hraje. kolikrát se žena umí zamilovat je až podivuhodné, nečekaně vždy do svého velitele... tak jako jo. ta válka je tam celkem dobrá, jsou tam momenty u kterých čumíte na film a nevnímáte okoli, ale zase jsou tam i hluchá místa. :-) výsledek: podívete se na to, ale nečekejte, že to bude nejlepší zážitek vašeho života.

• 6.4.2017  21:47

Hodně mě bavila povaha hlavní aktérky. :-) taková bláznivá veselá buchta :-D Ty herecké výkony byly velmi velmi slušné :-) příběh byl takový očekávaný, ale i tak dobrý... :-) Konec mě trochu namích, ale v podstatě to dávalo největší smysl... :-) takže pěkný film :-)

• 6.4.2017  21:43
    Teď a tady (2012)

Upřímně... je to dobrý film. Takový dost silný příběh. Jako všechny o nemocných lidech, zejména mladých. Dakota byla taková smutně- veselá... což bylo zajímavé.... Takže stojí za to to vidět, ale asi opravdu jenom jednou. Nějak ta chuť vidět to znovu tam prostě není no...

• 6.4.2017  21:05
    Vampírky 2 (2014)

Víte, já se hodně učím,.. :-D a dokonce si před důležitou zkouškou vypracovávám studijní kartičky :-D Takže často potřebuju něco co přehluší zvuk projíždějících aut a šalin z ulice, který mě štve. :-D A hlavně něco co neodvede moji pozornost od toho vypisování... Takže jsem si pustila druhý díl tohoto.... ani se mi nechce psát ... filmu. :-D . no stejná bejkárna jako první díl. Opět platí že mi to šlo jedním uchem tam a druhým ven. Zase na nervy jdoucí písnička, a soused. Celkově to opět stálo za starou bačkoru, a o kvalitním filmu se v podstatě ani nedá okrajově zmínit.... Pokud nejste donuceni svými dětmi,a pokud se chcete na film soustředit, tak dobrovolně si tohle nepouštějte. Opravdu to není film, který byste si pamatovali, nebo z něj byli nadšeni. Jako kulisa to ujde.

• 6.4.2017  20:56
    Vampírky (2012)

:-D :-D kdybych si u toho nedělala výpisy do školy... tak to vypnu po pár minutách :-D Ale jako pozadí ... to člověka nenutí dávat tak uplně pozor na film. :-D písnička co zpívají mě vytáčela do obrátek, sledovat to více, tak by mě asi hodně točil i ten děsně přehrávající soused. Zápletka taková hodně jednoduchá. Celkově... nic moc film. který si ani nestojí za to pouštět, Pokud máte doma děti, tak možná..

• 6.4.2017  20:42

Tak si říkám.. proč já to vůbec ještě sama sobě dělám takové věci? :-D první díl mě moc nenadchl. A já blázen si pouštím druhý :-D No... abych teda nebyla uplně kritická... tady se i snažili o nějaký jakože něco ... no dejme tomu...příběh. V podobě bláznivého šéfa, bláznivé... ex (jestli se to tak dá nazvat teda) , bláznivým letem vrtulníkem, bláznivými společenskými vztahy... no... snažilo se to tvářit i vážně... snažili se... ono se toho vlastně stalo strašně moc, že to ani člověk nemohl vstřebat, všechny ty detaily. Píšu detaily, protože řekněme si to na rovinu, tady o příběh vůbec nejde že... ;-) opet platí stejná věc jako u prvního dílu. Pánové! proboha koukejte na to s přítelkyněma pokud jsou fanynky! Tohle je prostě série těžce zaměřená na cílovou skupinu, hltačky všech knih fifty shades, a dělají to dobře, takže oceňuji :-) :-)

• 6.4.2017  20:28

Underworld... co k tomu dodat no...Byla jsem na tom dokonce v kině ( přítel je fanda této serie :-/ ) Kate nám trochu zestárla a na některých scénách (a neříkám že je to špatně) dokonce vypadala na svůj věk. Na Thea Jamese byl ovšem moc hezký pohled (otázka vkusu, a mě se teda celkem trefili). V podstatě taková dost lehce zapomenutelná záležitost, ostatně jako všechny předchozí díly. Takový slušný průměr. Nic nenadchne, nic nezklamě kdo zná tuto serii už ví. Takže mé doporučení: Mrkněte na to, nečeká Vás naprosté zklamání, a rozhodně to nebude zase tak nepříjemná podívaná.

• 6.4.2017  20:12

Petru Hřebíčkovou jsem vídávala ve zlínském divadle, a protože je to krajanka, tak jí fandím :-D. takže to je hned hvězda navíc k celkovému hodnocení ;-) Jinak na to, že je to český film, tak je to hodně kvalitní záležitost. Ondřej Vetchý hrát prostě umí, o tom žádná... A musím říct, že je to jednoduchoučké, hezké, milé, úsměvné, ... prostě mě se to líbilo. Je to velice lehká příjemná podívaná na nudné nedělní večery, nebo jen tak oodechovka během jakéhokoliv večera. Za mě určitě doporučuju!

• 9.4.2015  11:16
    Tři bratři (2014)

Prostě pohádečka. Milá, hezká, dobře zpracovaná. Karkulka sice byla obětí domluveního sňatku a na vztah se švarným myslivečkem byla fakt dost malá, ale tak jako co už...

• 9.4.2015  10:49

Knihu jsem na doporučení četla. A když jsem slyšela, že podle toho má být natočen film. Má první reakce byla: ,,Proč proboha chtějí natočit film podle takové slátaniny?" a pak jsem si řekla: ,,To chci vidět." Kniha byla sama o sobě nudná a řekněme si to na plnou hubu: absolutně nereálná a stupidní. A tak není divu, že film mě taky velice nenadchl. Příběh veškerý žádný, pořád jen řeší věci,které by se daly vyřešit za 20 minut ne-li dřív. Erotické scény se mnou taky velice nic nedělaly. Nevím proč, ale přišlo mi, jako by ti dva herci mezi sebou neměli takovou nějakou jiskru. Prostě šlo vidět, že to hráli, což u tohoto povolání není upně žádoucí.Ale zase na druhou stranu... když se drazí pánové přemůžou a podívají se na to s přítelkyní, tak možná nakonec zažijí příjemný večer ;-)

• 9.10.2014  09:17

podivné. na začátku to celkem vypadalo, že to má nějaký potenciál, ale pak se to zvrtlo v takovou nesmyslnou slátaninu.. Na konci jsem si říkala: ,,dělají si srandu?" nevím ten originální příběh mi přišel vcelku zajímavý a myslím, že to rozhodně šlo zpracovat mnohem lépe než zombíkama a magickým portálem. nějak mi ten konec neseděl k celé té koncepci. A ta kamera mě štvala celý film... to je taková moje osobní nenávist k tomuto stylu natáčení.rozhodně nedoporučuju si to pouštět.

• 21.6.2014  11:10
    Baletní střevíčky (TV film) (2007)

krásná pohádka. připomíná mi to trochu jak chudý Honza ke štěstí přišel. Chvílemi si říkáte: vždyť to není ani možné jak rychle se jim splnily sny, postrádá to cestu plnou dřiny a odříkání. prostě jim všechno hned šlo. jen tak kouzelně mávnutím proutku. prostě pohádka, a někdy opravdu neuškodí pustit si film, ve kterém se plní sny. Ano Emma Watson je tahák na tento film a bez ní by toto dílo viděla asi třetina lidí, ale je opravdu dobrá, a ostatní herci a herečky taktéž. Nějak celé to hezky ladilo, plulo, takový příběh velice o ničem, ale ideální na odpočinek.:-)

• 7.6.2014  11:49

Nějak jsem nedokázala odtrhnout oči od obrazovky. Byla to krásná zábavná podívaná. Už jsem tento film viděla dvakrát. podruhé jsem si ho pustila jako kulisu při uklidu a stejně jsem skončila s hadrem v ruce sedíc na posteli a čuměla jsem na to. jak kdybych to viděla prvně. Opravdu vás to vtáhne a bavíte se u toho. ponaučení - příště si u úklidu pustím nějaký brak a ne takovou perlu, protože uklízet jeden pokoj dvě hodiny...

• 2.6.2014  19:51
    Penelope (2006)

Tento film mi doporučila kamarádka. Když začala slovy ,, je to pohádka o holce s prasečím rypákem" tak jsem trochu ztratila zájem se na to mrknout (říkala jsem si a jéééje, tak buď mě čekají tři veteráni, nebo nevkusná blbost) Můj velký omyl. Tohe je velice milá, hezká, odlehčená pohádka. Děj krásně volně plyne, pěkná myšlenka, příjemní herci. Sálá z toho taková klidná pohádkovská atmosféra.Velmi sympatické.

• 2.6.2014  19:33

Už jen kvůli těm knihám co mi tady leží v knihovně, musím nějakou tu hvězdu přihodit. Pamatuju si, že když jsem to viděla poprvé, byla jsem dost zklamaná. Moje chyba - rozmazlená z knížek, a ten film mi přišel prostě horší. Ale měla jsem chuť si to pustit znovu, což se cení,a na druhý pokus už se mi to nezdálo tak hrozné. jo bylo to takové chabé, žádné velké drámo nezažijete, vlastně si tam většinu filmu jen naříkají, ale mě se to líbilo.

• 2.6.2014  16:04

Ne e. Po hodině jsem to chtěla vypnout,ale nějak jsem doufala, že třeba konec bude lepší...nebyl....další zlom byl po hodině a půl, už jsem držela prst nad tlačítkem off, ale bylo mi líto toho času před tím, tak jsem to dokoukala. roztahané, zmatené, divné, bez ducha a energie. naštěstí je to celkem rychle zapomenutelné.

• 1.6.2014  19:33

Nějak moc tam vypadával proud. Téma je zajímavé, sem tam nevíte koho podezřívat,což je super... Celý film se tak nějak pomalu a plíživě vlekl, takovým přijatelným tempem ne tím nudným zdlouhavým. A překvapivě i já, strašpytel prvního kalibru, jsem to zmákla bez problémů a většího strachu dokoukat. ALE herecky nevím. nějak mě to nedokázalo vtáhnout do děje, protože když byl někdo z hlavních aktérů v životuohrožujícím nebezpečí, bylo mi to celkem šumák.

• 1.6.2014  10:22

Už jenom ten název. Slaďárna takového rozměru, že z toho odkapával chvílemi med. Naivní, tak trochu nereálné, předvídatelné, jedno velké chodící klišé a ukázka jak s vámi může zatočit trocha chemie v mozku...

• 31.5.2014  19:45

Přeměna na vlka mě upřímně rozesmála... to bylo tak špatné až to bylo vtipné. A takových perel tam bylo více, třeba to neustálé odrážení od stěn když utíkali...Chjo... Pesánci byli překrásní. Takže už jenom protože se tam objevili, má tento film plusové body. Jinak celé mi to přišlo takové utahané. a i když to nebyl předlouhý film, měl takové hluché místa, které byly prostě zbytečné. Hlavní love story celkově nefungovala,taková bez jiskry. Ono celkově to bylo takové mdlé.Ale jako námět to byl poměrně dobrý, akorát se to tak trochu nepovedlo.

• 31.5.2014  13:34
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

První série byla taková lehce nadprůměrná. V podstatě nevím co se přesně stalo ale od cca poloviny druhé serie to začala být pecka jako blázen. čekala jsem, že to bude upadat, ale je to pořád lepší a lepší. teď jsem v páté sérii a rozhodně to hodlám dokoukat až do konce. efekty jsou velmi hezké,charaktery postav jsou vyšperkované, do Castiela jsem zamilovaná, má to vtip a takový šarm, že mi ani nevadí ta amerika co z toho sálá (viz dlouhé významné pohledy, brokovnice co vypadají jako hračky a fast food) takže pokud hledáte seriál na dlouhou trať, tak z chutí do toho.

• 31.5.2014  13:09
    Divergence (2014)

Spoustu věcí mi v tomto filmu nedávalo uplně smysl, ale je to jen film a ten nemusí být nutně podle selkého rozumu. Takže...ze začátku to vypadalo nadějně, zajímavě, a říkala jsem si, že to asi fakt bude pecka, ale pak mě to trochu začalo nudit, a příjde mi, že kromě první a poslední půlhodiny mi ten film tak nějak unikl. Herci byli sympatičtí, a docela jim to i šlo na to jaké dialogy museli ventilovat. Já myslím, že za podívání to asi stojí.

• 23.4.2014  17:41
    Cloud 9 (TV film) (2014)

Taková pohádečka se snowboardama. Herci celkem v pohodě, akorát hlavní aktérka mi nějak nesedla, ani vlastně nevím proč, ale dokázala jsem se přes to přehoupnout. Jako na oskara bych to uplně neviděla, ale tak jsou tam pesánci, sem tam se tam mihne i hezký záběr na hory, a zřejmě zkušení kaskadéři si určitě dali hodně práce při tom všem skákání na prknech, takže proč ne..

<< předchozí 1 2