Záměna (2011) (seriál)

Takový hloupý, naivní, skrz naskrz americký , věčně se zamotávající seriál, který bych přirovnal k O.C.

Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (seriál)

Osmou sérii bych rozdělil na dvě části. Tou první jsou díly 1-3, což je ultratragédie. Epizody, co nesahají ani po paty často kritizované sedmé řadě. Spousta trapných scén (Roryin přítel alias Saša z Comebacku - WTF?), nelogické chování postav, smysl postrádající neposun čehokoliv 9 let po konci sedmé sezóny, nuceně vypadající camea, vykrádání sebe sama a jediné, co se to pokouší zachránit, je hraní na nostalgickou strunu a pár scén s Kirkem a secret barem, což je fajn. Čtvrtý díl je jediný, který splňuje laťku, jenž mu předchozí řady nastavily. Na rozdíl od Zimy, Jara a Léta u něj usínat nebudete. Objeví se tu všechny důležité postavy, jejich chování dává alespoň nějaký smysl a v jemných náznacích se dozvíte, čí tým teda nejspíš vyhraje. A pak přijde trochu nečekaně otevřený konec. U comebacku do Stars Hollow jsem čekal, že bude mít celou dobu kvalitu posledního dílu, leč bohužel. Nebýt Podzimu, dopadlo by to jak 9. řada Red Dwarfu (Back to Earth), která mi zde přijde jako nejvhodnější přirovnání. Nenechte se zaskočit vysokým hodnocením, ve třech čtvrtinách této série se pravděpodobně budete nudit.

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Co to - kurva - je? Jak může TV Prima dát, byť jen korunu, za natočení něčeho tak dementního? Jsem naprosto v šoku z toho, jak moc špatný ten seriál je... A souhlasím s vitajakem v tom, že asi chtěli názvem a složením hlavních postav narážet na Čtyřlístek. Nicméně mi uniká důvod a pointa toho, proč to udělali. Těm lidem naprosto chybí soudnost a povědomí o tom, co vtipné je a co není... A chápu, že třeba někdo sleduje Ordinaci nebo Ulici, nicméně tohle snad nebudou podle mě dávat ani ti největší masochisti.

Warcraft: První střet (2016)

Znáte ten pocit, kdy na film čekáte 10 let a pak vás nakonec moc nebaví? Že ne? Já jo. Počkám na prodlouženou verzi a pak si udělám definitivní závěr. Knihy jsem četl, ale děj mi i tak přišel nezajímavej, postavy divný a celkově takový nemastný neslaný. Uvidíme, jak dopadne pokračování s Thrallem.

Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Přijde mi, že vzali scénář, co byl původně na klasických cca 20 minut a roztáhli ho na dvojnásobek, což seriál výrazně poškodilo. Po pár dílech to vzdávám.

Horace and Pete (2016) (seriál)

Seriálová tvorba Louise CK se postupně vyvíjí a bohužel se s každým novým počinem vzdaluje mému vkusu. Lucky Louie byl super, přirovnal bych ho ke hrané, inteligentnější, vtipnější a vulgárnější verzi Simpsonů, Louie ubral na humoru a přidal na depresivní struně a Horace a Pete jsou o další level depresivnějším a méně vtipným počinem. Seriál se hodně vleče a člověk ho ani nechce dokoukávat.

Méďa 2 (2015)

7/10. Je tam spousta vyloženě trapných fórů a málem jsem to asi po dvou minutách vypnul, ale překonal jsem se a asi to bylo dobře. Film celou dobu balancuje na hranici tří a čtyř hvězd, ale pár scének se tam celkem povedlo.