Rocky II (1979)

Slusna podivana, ktera je bohuzel horsi nez jednicka. Chybi spad a nejaky pribeh. Dobry Stallone, avsak ne jeho nejlepsi vykon.

Lví srdce (1990)

Nez celovecerni film, je to spise jen tak na to vecerni odreagovani od vsech starosti. Dobre se pobavite u nerealnych souboju, blbyho scenare a krasnych aut. Film bych doporucil pro zeny, ktere rikaji, ze je malo obnazenych chlapu v televizi..

Komando (1985)

Marg: Jenom souhlasim, chtelo by to obrazovku ve stylu DOOM spolecne s kodem na nesmrtlenost. Jinak je to super film, ktery mne jako malyho kluka opravdu vzal, a vsechny ty hlasky...Je to fakt dobra akcnarna. Nejlepsi(pokud nechcete vedet kus deje nectete tuto vetu) je podle me kdyz Arnie jde s kulometem na ostrove, strili pres ruze a chudinky kvetinky jenom litaji nahoru. Ten Arniho pohled je opravdova klasa! Jako by rikal: JA VAS VSECHNY ZABIJU!":-)

Top Gun (1986)

Americke, "beckove", propagandisticke a tupe...Ale koho tenhle film nechytl? Mne ano.

Firma (1993)

Super film podle Grishama! Tom Crusie hraje skvele, ale Hackam. Tan Hackam je fakt trida. Delsi stopaz nevadi, podle mne je akorat. A Sydney? Ten proste umi

Rambo: První krev (1982)

Docela se divim, ze je zde tak male hodnoceni. Docela rad bych vas videl, jak byste hodnotili Ramba po prvnim shlednuti, jeste s tim, ze nebyli zadni Rambo2,3...Je to skvely film!

Gia (1998) (TV film)

Dobry TV film, ktery ma vic nez jen na TV! Doporucuji hlavne pro priznivce poprsi Angeliny

Policajt v Beverly Hills (1984)

Skvela muzika, skvely Eddie Murphy, dobry pribeh, skvele gagy(jidlo objednane z hoteloveho pokoje je nejlepsi!)!

Zabijáci (1999) odpad!

Takhle nudny akcni film, jeste jednou NUDNY!!!, jen tak nekde neuvidite. Blbej scenar az to primo kope do hlavy, Dennis Hopper podava silne "Ceckovy" herecky vykon. Jedina kladna vlastnost tohoto filmu je, to, ze me dokazal rozesmat, tak jako maloktery film, kde se odtsreluje. Uz jste nekdy videli, sniperku, ktera si sama zameri srdce???A v hledacku ma, kolik je venkovni teplota a jakeje je cas? Ja uz jsem ji videl! HAHAHAHA...to se fakt nedalo vydrzet!

Nelítostný souboj (1995)

Jeste jsem nevidel ani jeden film, kde by Al Pacino proste hral spatne. On ma talent a je opravdu presvedcivy! Niro je taky skvely, dokaze se opravdu vzit do sve role, ale Al je neodolatelny. A vsechny hvezdy okolo taky hraji velmi dobre. Tenhle film bych doporucil jako dobry studijni material, je to mistrovske dilo, ktere zustalo trochu v pozadi. Myslim, ze melo i na Oskara, i kdyz rok 95 byl opravdu hodne naslapany. Jinak plne souhlasim s Choze, skoda toho "nudneho" zaveru