Policajt v Beverly Hills II (1987)

Uz to neni takova pecka jako 1, ale i tak si to zachovava svoji kvalitu. A Tony Scott si to vzdy pohlida...

Vrtěti psem (1997)

Denik Blesk v akci...Skvele vykony, skvely scenar, skvela kamera, skvela hudba- a co takhle Oskara?

Království ohně (2002)

Postapo filmy mam opravdu rad a na mem hodnoceni je to vzdy znat. Ohodnotil bych 4 hvezdickama, kdyby byl jiny zaver(asi poslednich 15 minut), ktery byl az moc zidealizovany a jednoduchy(na to, jaky mel film v prvni hodine tempo)...

Posel budoucnosti (1997)

Nechapu, proc tenhle film vetsina lidi pomlouva. Ja mam asi jiny vkus, ale mne se postapokalypticky filmy libi. Tenhle byl navic dobre natocen, hudba se k nemu hodila, a i ta superdlouha stopaz mi taky nevadila. Jen doufam, ze dalsi Costneruv film nebude dlouhy jako cinske divadlo(cca.5-6 hodin)

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000) odpad!

Boze, je to stejne jako kdyby Travolta s Whitakerem se mnou natocili nejakej amaterskej film. Myslim, ze by to dopadlo lip, nez tohle. A ten trailer, to je jako film=SHIT!

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Oskar by tomuto filmu slusel. Skvely humor spojeny s vaznym tematem. Til Schweiger je nejlepsi nemecky herec a jenom to potrvdil.

Frida (2002)

Teda zajimalo by me, jestli ta Frida byla fakt tak potrhla. Molina je vyborny herec, Salma je o neco horsi. Krasna kamera a hudba.

Klub rváčů (1999)

Tenhle film me dostal. Opravdovy suprovy filmovy zazitek. Brad Pitt je exceletni, Edward je jako vzdy taky skvely. Super kamera, a ten konec. Ten me taky dostal. Ale nejvice me dostalo, kdyz jsem si ve videopujcovne dival na obal(DVD) Klubu Rvacu a bylo tam : Tyler Durden says: Use a soap!. To me dostalui uplne nejvic!

Kult hákového kříže (1998)

"Krasny" film, ktery zaujme kazdeho divaka, ktery ma dost mista pro vstrebani narocnejsiho filmoveho dila.

Rabín, kněz a krásná blondýna (2000)

Skloubeni komedie s nejakou virou neni proste jen tak jednoducha vec, film mi prisel nemastny, neslany, lec dobre natoceny a s dobrymi hereckymi vykony...