V moci hvězd - Epizoda 3 (2023) (epizoda)

Že si lidi nedaj říct a stejně se ten strup snaží znovu odloupnout. Každopádně já se na konci usmívala jak měsíček na hnoji. Skvěle Jessie!

V moci hvězd - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Člověk málem začal věřit, že to může být i nějaký díl hezký! Posledních pět minut.. !! A Liam se mi líbí. Proč ne. 3,5*

Alice (1990)

Alice ve mně ve finále nezanechala hlubší dojem. Mia Farrow tu hrála naivní ženské stvoření (které jsme už ale viděli v Růži z Káhiry, akorát z jiné sociální vrstvy) a fantasy prvky někdy fungovaly lépe, jindy hůře.

Fargo (1996)

Asi u mě někde udělali soudruzi chybu, ale... co to bylo? Každej, koho sleduju a ohodnotil tento film, tomu dal pět hvězdiček a většinou i nadšený komentář. A já se musela fakt donutit k tomu, abych se dodívala, protože co kdybych v průběhu na to tajemství skvělosti došla a docenila to.

Hana a její sestry (1986)

To přehazování sester z náruče do náruče je trochu bizarní. Víc mě k tomu v tuto chvíli prostě nenapadá.

Vlk (1994)

Vlk má sice místy vážně dobrou atmosféru, hudbu a Jacka s Michelle, ale myslím, že v těch "děsivých" momentech nefungoval už v roce 94 a to co má strašit, vyzní spíš směšně. 2,5*

Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Pokud jste nenáročný divák, který si rád užívá thrillery plné překvapivých momentů a zvratů, tak do toho! 3,5*

Časové pásmo bylo změněno