Jedna za všechny (2014)

Leslie Mann mě tu doopravdy děsila. Nepříliš povedená romantika, natož komedie. Trochu se stydím za to, že jsem si to pustila hlavně kvůli tomu, že jsem chtěla vědět, jak hraje Nicki Minaj, jejíž zadek mě tolik fascinoval v nějakým videoklipu. A to mám za to! :D

Milenci těch druhých (2015)

To mělo tak pěkný momenty. Až tomu nejspíš odpustím ty druhý, který prostě nedokázaly udržet mou pozornost. Nutno podotknout, že více jak hlavní pár mě nakonci dojal ten manželský. :D

Hokus pokus (1993)

Opět hodnotím s řádnou dávkou nostalgie, neb jsme to měli nahrané na videokazetě a ta rozhodně nebyla přetočena jen jednou. ;)

Mars útočí! (1996)

Nostalgie. Jako malou mě to děsilo a trochu znechucovalo.

Zamilovaná do vraha (2002)

Film, který si i přes přítomnost S. J. Parker už nikdy nepustím.

Sex ve městě 2 (2010)

Jo, uznávám... oproti seriálu a prvnímu filmu je to dost sešup dolů. Ale znáte to... s kámoškama jsou i ty nejhorší párty fajn. ;)

Všechny cesty vedou do Říma (2015)

Ale tak jooo. Od kostela to nabralo směr nahoru. A to jsem se vážně bála, že jediné, co mě na tomhle filmu pobaví, bude lesbická farmářka. ,,Bylo by tak báječné mít jen jednu šanci navíc, víte?"

Vzmuž se (2015)

Nadsazuji a dávám čtyři, i když popravdě to k těm poctivým čtyřem má kus cesty. Při koukání na tento film jsem měla chuť jet do Londýna, procházet se kolem Temže a večer vyjít do osvětlených ulic. Moc se mi líbila vážnější tvář Simona Pegga a dokonce začínám brát na milost i Lake Bell. Ale i tak si neodpustím tvrzení, že kdyby vybrali trochu jiné herce, mohlo to být lepší, občas mi tam zkrátka nesedli a připadalo mi, že nějaký scény i "zabíjí". Nicméně bylo to příjemné, na mobil jsem koukala minimálně :D a tak hodnotím, jak hodnotím.

Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

Povedená adaptace jednoho z nejznámějších příběhu Agathy Christie. Kdysi dávno jsem četla knihu a i když jsem si nepamatovala kdo a proč, tak hlavní zápletka mi z hlavy nevyprchala a tak závidím všem, kdo do toho jdou a neví. To, že se trochu více věnovali příběhu Very, než ostatním, mě trochu rušilo. Atmosféra, prostředí opuštěného ostrova a skvěle zahrané charaktery tento film povyšují na velice příjemnou záležitost, která rozhodně stojí za vidění.

Časové pásmo bylo změněno