Akta X - Jedním dechem (1994) (epizoda)

Jsem ráda, že je Dana zpět, i když jsem popravdě čekala jinačí ántré. Taky je pravda, že většinu jejích scén si pro sebe ukradla její ňadra dmoucí.

Akta X - Trojice (1994) (epizoda)

Tohle mi opravdu nesedlo. Perrey Reeves je opravdu krásná ženská, ale například při seznámení s Mulderem mluvila jak degen a já tak jen těžko mohla uvěřit v uhranutí a to šeptání do oušek tak vyznělo směšně. No zkrátka mě to nebavilo.

Akta X - Výstup (1994) (epizoda)

Nevyspalej Mulder se vydává na záchranou misi. No a já jsem zvědavá na chvíli, kdy se nám Dana vrátí!

Akta X - Duane Barry (1994) (epizoda)

Tak kecá nebo nekecá? To se vám nejspíš v průběhu epizody bude honit hlavou.

Akta X - Nespavost (1994) (epizoda)

Dobrý nápad. Povedený konec. Za mě zatím nejlepší epizoda druhé řady.

Akta X - Krev (1994) (epizoda)

Našeptávající stroje mě moc neberou. Přesto to není úplně špatná epizoda. Postupně vzrůstající paranoia pána ze začátku opoceně vyvrcholila a můžeme jít spát.

Akta X - Hostitel (1994) (epizoda)

Ekl epizoda u které se jednomu zvedá kufr.

Akta X - Zelení mužíčkové (1994) (epizoda)

Sculy se chce kamarádit, Mulder se utápí v pochybnostech. Že toho uvidíme tolik jsem nečekala.

Přání Ježíškovi (2021)

Listy do M. jsem viděla před deseti lety. Vůbec jsem nevěděla, že tohle je česká verze. Napověděl mi ten promiskuitní Santa a chlápek pracující v rádiu. Už fakt nemám srovnání, protože kromě toho, že se mi Listy do M. líbily si nepamatuju ani prd. Tato česká verze byla fajn. I když zbytečně přeplácaná přehrávajícími známými obličeji.

Nejlepší Vánoce na světě (2023)

Kurde! Víte, že já snesu fakt hodně. A u vánočních filmů ještě o něco víc. Ale Danielova linka byla tak bizarní, že nemůžu hodnotit jinak. Jo, a taky mě neskutečně sr*l Rob.