Noc na Karlštejně (1973)

Oblíbený film mé mámy a velmi povedený český muzikál.

Noc oživlých mrtvol (1968)

V dnešní době počítačových efektů a trochu jiného způsobu herectví je trochu zvláštní, že se tento snímek drží tak nahoře s hodnocením. A všechny řeči o tom, že by to mohlo být z jakési nostalgie, kdy pro horový svět tento snímek znamenal trochu víc, než další snímek z řady, ať ztichnou. Podle mě je tento snímek pořád aktuální kvůli své tísnivé atmosféře, kterou dokáže vyvolat a díky níž se máte chuť dívat až do konce. Neříkám, že ho musím vidět i podruhé, ale rozhodně si myslím, že neztratíte čas, když mu věnujete jeden večer. A pokud jste znalí dobových reálií, nebo trochu pohledáte na internetu, můžete si v něm i trochu "zašťourat".

Noc v New Yorku (2014)

Když se pan Šestletzaskočený a paní Mámpocitžejsmesenatomnádražímělipotkatažejsmesemělinajít doopravdy na tom nádraží potkají, tak to zprvnu nevypadá moc slavně. Má to silnější momenty, které se ale střídají s těmi, co dost šustí papírem. Chápu, nějak se k tomu konci prostě dobrat museli. Oba hlavní hrdinové mi nebyli moc sympatičtí (jo, nechtěla jsem napsat přímo nesympatičtí, to mi zní hůř :D), nebo ještě jinak... hrdinové na papíře mi celkem sympatičtí byli, ale jejich představitelé už moc ne. Ale s tím se jeden vyrovná. Po filmu Mezi mužem a ženou jsem měla chuť na další "kecací" film a kdesi vzadu v hlavě se mi vynořil tento, jen jsem nevěděla, jak se jmenuje. A tak díky strýčku google, protože pomocí několika slov jako film, New york, nádraží a podobně jsem se k němu dostala. V tomto žánru jsou lepší filmy, dalo se z toho vytřískat víc, ale díky tomu konci ve mně přeci jen po skončení titulků zůstal takový pěkný pocit... a to se počítá. Tak třeba i někdy příště a třeba to i sedne lépe.

Noční agent - Loutka (2023) (epizoda)

Chelsea tvrdě narazí. Každopádně právě linka s Maddie nás tentokrát donutila jít do ještě jednoho dílu. Ó sladký spánku, vím, že ráno budu litovat.

Noční agent - Menší zlo (2023) (epizoda)

Bez úchyláků to ztrácí na akčnosti. I tak se tam dají najít napínavé momenty. Tak uvidíme co finiš.

Noční agent - Návrat (2023) (epizoda)

Žišmarjá! Tam to kosej. Jinak… vy jste v tom ještě nepřestali hledat logiku? Prďte na to, vypněte mozek a užívejte zvraty.

Noční agent - Nové volání (2023) (epizoda)

Je to místy napínavé jak guma v gatích a fakt mě to baví, i když to má svoje mouchy. A občas by s tím humorem nemuseli tak tlačit na pilu. Míjí se to pak účinkem.

Noční agent - Otcové (2023) (epizoda)

Čekala jsem mnohem větší akci, ale ve finále mi tohle prostě stačilo. 3,5*