Noční agent - Loutka (2023) (epizoda)

Chelsea tvrdě narazí. Každopádně právě linka s Maddie nás tentokrát donutila jít do ještě jednoho dílu. Ó sladký spánku, vím, že ráno budu litovat.

Mořská příšera (2022)

Zbytečně dlouhý. Bez nápadu. A vlastně ani moc líbivé. Nicméně dceru to zaujalo (ale do konce nevydržela). Mě by to v jejím věku možná taky vzalo víc. Mořské příšery mě vždycky fascinovaly. 2,5*

Noční agent - Správa zoo (2023) (epizoda)

Občas ty dialogy dost tahají za uši, ale tvl... já byla zas úplně na prášky z toho napětí. :D Jo, mně k infarktu stačí málo. Nevím, jestli to mé slabé srdce dá!

Noční agent - Nové volání (2023) (epizoda)

Je to místy napínavé jak guma v gatích a fakt mě to baví, i když to má svoje mouchy. A občas by s tím humorem nemuseli tak tlačit na pilu. Míjí se to pak účinkem.

Noční agent - Volání (2023) (epizoda)

Dobré scény střídají rozpačité. Takže ty první tři hvězdy se mi dávají lehce. O hlavním hrdinovi taky nevím, co si moc myslet. Občas jako bych sledovala dva různý lidi. Expertka Rose není moc sympatická, a tip na hlavního záporáka máme s manželem celkem jasnej. Manželský pár, který se vnutí do domu mi silně připomněl "magoří" dvojice z thrillerů podle Harlana Cobena, co jsem na Netflixu viděla. Tak uvidíme.

Sex O'Clock - Epizoda 5 (2023) (epizoda)

Jsme v polovině, hlavní drama už máme. A upřímně doufám, že kdyby za mnou takhle přišla jedna z mých dcer, tak že bych dokázala reagovat úplně jinak.

Sex O'Clock - Epizoda 4 (2023) (epizoda)

Alice Kristýna... Kristýna Alice... Nicméně, mě baví asi všechny rozjeté linky a za to palec nahoru.