Gringo: Zelená pilule (2018)

Čekám a čekám a nakonec nic, tolik minut jsem očekával něco co film nakopne a přitom skoro katastrofa. Ztráta času.

Země oceli (2018)

Film hodně ze začátku zaujal, a fakt jsem čekal poradny drama a akci. No ale nestalo celkem vyšinutý borec byl zajímavý ale film začal pomalu časem ztrácet na svojem úvodu překvapení. Nakonec už dvakrát nebral a člověk se nedočkal ničeho dobrého, a to jsem se celkem těšil až se to pořádně rozjede, škoda příště se snad polepší a popelář bude více zajímavější.

The Russian Bride (2019)

Horor který se bohužel rozjel až moc pozdě, chyběla mu větší atmosféra, a taky trochu víc přítomnosti smrti. Herecký povedený, a hlavně i když nápad filmu celkem rychle přečtěte tak konec slušně všechno vynahradí. Ale pořád je škoda že nas film po celou dobu neprovazel hororovým nádechem smrti. Spokojenost je malá a určitě se časem rád podívám.

Úniková hra (2019)

Hodně zapůsobilo, i když opět jsem viděl hodně podobného a už od začátku je jasné že může přežít jeden nebo žáden, což je největší škoda. To že změníme způsob a úmrtí je sice pěkné ale někdy bych chtěl vidět že je i cesta aby přežily ostatní. Nápady na smrti skvělé, místnosti povedené a herci taky tak doufám že se třeba dočkáme i dvojky.

Najednou jsme rodina (2018)

Je to sice už známe téma a několikrát v různých podobách natočené, ale na mě to sakra působí. Mark opět skvělý herec v jakékoliv akci, parádní komedie, kde nechybí ani nějaké drama, či slzy. Spokojenost i když víte jakým směrem film půjde přesto se mi na to dobře dívá. Tyhle rodinné komedie mám rád.

Robin Hood (2018)

Nebezpečný film, neměl chybu nikde, skvělý herci, hlavně učitel, no dobře Marie my neseděla ale přežil jsem to. Akce, nápad, souboje a celá délka filmu nebezpečné výborná. Soundtrack opět šílený, já jsem neskutečně spokojený. Žádný Robin my nesedl natolik jako tenhle, a hlavně dana doba my moc neříká a dvakrát nebere, ale tady velká nečekaná paráda.

Chladné přijetí (2018)

Možná zajímavé ale ne pro mě příběh chlapce na útěku, nic co by mě mělo ohromit, zaujmout či překvapit.

Grandiózní vlaky (2016) (seriál)

Velkolepá podívaná, ještě to okusit a je doděláno.

Co víc si můžu přát (2010)

No už několikrát to tady podobně bylo, život atd, nic co by mě oslovilo.

Olověná vesta (1987)

Výcvik je výcvik, slušný ale jednohubka bohužel. Jsme tam zajímavé to domácí žvatlání ale toť asi vše .