Králičí nora (2010)

Celkem nuda, takové rodinné drama o ničem, aspoň herecky se nato dalo koukat.

Velký útěk (1963)

Dokonalý film, menší komedie a byla dobrá zábava. Akce útěk a následné dopady, na daný rok skvělý film a skvělý herci, vůbec jsem se nenudil ani délka filmu nevadila. V tomhle filmu se nesmí logika brát v potaz jinak si to člověk neužije.

Šibenice (2017)

Tenhle detektivní případ alias nezajímavá herečka nebavil, je to těžké takových filmu je moc škoda.

Škola končí (2018)

Někdo viděl fakju a hned se rozhodl udělat dobrou komedii, no trapná hrůza. Viděl jsme hodně sraček ale hodně se jich dalo přežít mnohem líp než tohle. Dečka a učitelka hnus.

Řbitov zviřátek (2019)

Povedlo se o proti minulému pokusu a to dost, ale bral bych si více strachu a možná krve a taky kdyby to bylo zasaženo do starší doby mělo by to temnější a děsivější atmosféru. Stejně si chválím celý způsob točení a konce, na pár maličkosti málo hororové ale super.

Ba xian fan dian: Ren rou cha shao bao (1993)

Nebralo mě to ale vůbec, pro mě divný a nesmyslný příběh, tahle komunita mi nic neříká a v tomhle mě nepřesvědčily vůbec, příběh a herci a vše nuda.

Ruo sha (1994) odpad!

Tak tohle fakt ne, koho to napadlo? Tarzan co při znásilnění řve jak prase na porážce, a ještě k tomu nesmyslně to provozuje, no hrůza a děs. Herci a to hlavně herečky katastrofa, a příběh škoda vůbec rozebírat.

Všechno nejhorší 2 (2019)

Jdu o hvězdu víš než bylo u předchůdce, důvod je u mě jasný. Dramatická chvíle a i smutné rodinné momenty se mi prostě líbili. Horror to snad ani není moc se toho neděje, ale přesto se mi to líbilo jak příběhové tak herecký opět. No mělo to pro mě dobrý nápad, dvojka se prostě povedla.

Alfa (2018)

Upřímně mě to teda dvakrát neoslovilo, učení přežití a drsné prostředí mě sice lákalo, ale příběh nebyl dvakrát dobře uchopen. Herci vcelku v pohodě no řekl bych že větší dávky adrelinovych akci s šel bych nahoru.

Cena za štěstí (2019)

Už první minuty daly najevo jak bude film vypadat, no volám policii a našla jsem fotra, a celou dobu jedeme v podobných sračkach, prostě hnus.