Camp Rock (2008) (TV film)

Pouze hudba zůstala v paměti jinak zbytek moc ne.

Sherlock Holmes (2009)

Skvělý dopad na danou dobu a výborné herecké splynutí z dějem tahle velká hádanka se mi strašně líbila.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Já se bavil nezkutečně dobře a dostal jsem další nálož efektu skvělých scén, a super příběhu je pravda že Willa postrádám strašně moc ale někteří se vrátily a tak jsem potěšený aspoň takhle, chválím a očekávám od třetího díl mega nářez.

Den nezávislosti (1996)

Výborná až nezkutečná bomba v podání efektu a příběhu a hlavně herců, protože Will je tady akční hrdina který humorem vůbec nešetří. Skvělá podívaná která nemůže nudit v ničem.

Hádej kdo? (2005)

No běloch v rodině to neměl jednoduché a já se skvěle bavil hlavně u scény sociálka.

Díra (2009)

Díra je zajímavá a lákavá ale postupem času běží minuty a mě se moc nedostává a moc netěší celkem to byla i škoda herci byly v pohodě.

Noční autobus (2008)

Pro mě další skvělá jízda smrti nedostal jsem moc krve a super záběru ale slušnou podívanou se skvělým příběhem někdy mě tyhle jednoduché filmy hodně osloví a potěší.

Projekt LAZAR (2008)

Jediný kdo dělá film dobrý a aby se dalo dívat je Paul jinak příběh je slabý a celkový slabě i poukazoval na mě.

Teorie chaosu (2008)

Ryan je skvělý a celkem se hodí všude no což tady jen chvílemi se film dal pozorovat jinak jsou to je žvásty co nebaví.

Zmizení Alice Creedové (2009)

Zajímavý příběh ale podle mě málo dramatu atmosféry a moc se nevyužil škoda.