Srdce z ledu (2021) (seriál)

Ja jsem hodně spokojený, hokej je nejlepší sport, krasobruslení bylo super. Příběh očekávaných zvratů byl super. Herci byly skvělý a já si je oblíbil. Je to takový jednoduchý ledový příběh ale já jsem si ho užil a doufám že se na led vrátíme slušná ledova akce.

The Guard of Auschwitz (2018)

Příběhy kolem táborů smrti jsou většinou hodně zajimave a někdy drsně provedené, ale tohle byl hodně slabý guláš.

The F**k-It List (2020)

Takový jednoduchý příjemný film, ale ta hořící škola byla prostě pecka.

Ďábel (2020)

Krásné doba, super herci, ale příběh byl trochu pro mě nečekaný. Bůh tam a šroubovák do krku, bůh tady a rituální oběť, slabý škoda.

The Best of Enemies (2019)

Začátek mě hodně zaujal, černo vs. Bílo. Ale postupem času už to nebylo tolik zajímavé, což je škoda tenhle příběh měl potenciál dosáhnout špičky.

Princezna z cukrárny: Zase vyměněná (2020)

Výměna podruhé , poprvé se člověk aspoň pousmal, tady sem se pousmal už automaticky s principů. Nedostal jsem nic lepšího, což je škoda.

Princezna z cukrárny (2018)

Jakože dvojčata, no taková jednoduchá komedie, nic co by bylo ohromující.

The Beautiful Ordinary (2007)

Je příjemné vidět známé tváře tak mladé, Amber je prostě kus, teen komedie na jedno použití, nic extra se nekoná. V jeden den se dá stihnout hodně věcí.

Všechny malé zázraky (2020)

Hodně zajímavý film, řekněte si Violet těžké křesťanská panna, ale jeji život měl důvod. Pozná chlapce který ji otevře oči pro krásu světa, i když je film na konec smutný tak i přesto je pěkně natočený příběh.

Jangsari: Yicheojin Yeongungdeull (2019)

Každá valka nese bolest, smutek a vítězství. Každý film natočen příběhem smrti dokáže v člověku vyvolat hodně pocitů. Každý záběr, každý pohled vojáka, hudba v daném momentě dělá příběh silný a nebo špatný. Tenhle příběh byl velmi slušný, boje padlých vojáků, byly výborně provedené. Další válečný snímek se kterým jsem hodně spokojený.