Jak chytit pašeráka (2011) (pořad)

Další skvělý kousek že světa drog, je šílené kolik způsobů je jak propašovat drogy. Určitě pokaždé nenajdou každého ale přes to se dobře kouká ba tyhle případy.

The Campus (2018)

Bože někdo se podíval na pár skvělých hororu v maskách a tak si řekly proč ne, dáme na hlavu odpadkový pytel a půjdem vraždit. Nuda hrozni herci, katastrofa hudba a příběh jakože horor otřesný.

Terrortory 2 (2018) odpad!

Někdy si říkám jestli má cenu točit takové sračky a vrážet do toho peníze, katastrofa.

Démon zatracení (2019)

Slušný horor, slabší náznaky děsivé atmosféry, slušný náběh na dobrý příběh, herci ve směs uspokojivý. Bohužel že se báli přiložit víc do ohně mohl to být fakt skvělý hororovy kousek. Přesto slušná podívaná.

Vivárium (2019) odpad!

Jako vážně? Děcko zapálit a zahrabat pod zem, katastrofa. Herci v poho ale co ne napadlo jít do tohohle zeleného guláše. Katastrofický příběh, myslel jsem že chcípnu u toho filmu.

Princ Krasoň (2018)

Bláznivá pohádka co víc dodat,

Láska a anarchie (2020) (seriál)

Tohle byla žena zabijačka, Sofi byla sexy, vtipná, a tenhle seriál byl prostě výborný. Příběh skvělý, herci skvělý, bavil jsem se a snad se objeví pokračování.

Zamilovaný boháč (2020)

Jednoduchá komedie kde roli hraje nejvíc rajče, škoda příběhu který se málo využil. Málo lasky, slabý hudba žádné menší drama. Ale potěšilo bylo zase jiné pokoukani.