Všem klukům: Navždy s láskou (2021)

Tak trojka je za námi, a celkem podle očekávání, bylo to v pohodě, už jen čekám jaká bude kniha. Skvělé a očekávané ukončení. Za mě povedené. Nic extra, ale zapůsobí to hereckým obsazením a hodně slušným příběhem.

Pach krve (2021)

Jak se může změnit život kvůli špatně pochopené situaci, lidé z hor mají své zákony, bohužel pro turisty hodně blbý být někde poblíž. Masakr celkem slušný, pasti zajímavé, konec bohužel jemně očekávám, snad se dočkáme pokračování. Název neznamená vždycky film který jsme čekali, tohle práci bylo jen jiné a zajímavé, já jsem hodně spokojený, tyhle zvířecí potvory byly prostě výborně provedené.

Somálští piráti (2017)

Skutečnost je zajímavá, odvaha šílená ale zpracování mírně nezazivny, jednohubka večerní.

Zuřivá salsa (2014)

Tanec plný nezáživných momentů, příběh slabý a to i herci.

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

Tak tohle mě ale vůbec nebralo, bohužel herci my přišli jako z planety opic. Film jako příběh mě nezaujal a jeho délka mě trápila čím dál tím víc, čekal jsem jiný asi pohled k filmu ale nedostal jsem ho. Nic pro mě oči.

Noční lovec (2018)

Skvělý film dokážou udělat jen skvělý herci, ti totiž s příběhu udělají živoucí pochodeň. Napínavý a dramatický film plný zvratů a skvělých momentů, úžasná hudba, nervy drásající příběh a to je můžu, nemám co vytknout.

sKORO NA mizině (2020) (seriál)

Pokud vznikne pokračování doufám že kluci přeci jen že sebe dostanou víc, jsou to srandovni herci, zajímavé místy super ale celkem někdy bez dechu zábavy přesto v pohodě.

The Abstract Heart (2015) odpad!

Bloncku zapálit, co tohle bylo za nesmysl že vůbec takové filmy pouští do světa.

Wonder Woman 1984 (2020)

Slabý a to hodně, Gal je úžasná žena ale tady je příběh strašně slabý, nedokázaly ohromit jako poprvé, na pár světlých momentů se to teda nepovedlo, obrovská škoda. Ten šutr ale chci.