• Thriller

Pašerák (2018)

Príjemný film s nenudiacim príbehom, ktorému ale k dokonalosti chýbalo o trochu väčšie napätie a tempo ... ale nevadí, 88 rokov nie je sranda, však áno.

Případ Collini (2019)

Ako právnik s trojmesačnou praxou položil na lopatky nemecké súdnictvo. Slušná dráma so zaujímavým príbehom, dobrým tempom a réžiou a prekvapivo dobre hrajúcim komediantom Elyasom. Muzika tiež dobrá.

Klan Gucci (2021)

Keby tá Patrizia nebola tak chamtivá, mohol doteraz Maurizio umývať kamióny, ona účtovať a milovať sa mohli na veky vekov .. amen. Ale ona nie. Réžia, muzika, výprava a kostýmy kvalitné. Herecké výkony zúčastnených na jednotku. Príbeh zaujímavý, plnotučný, a pritom nie úplne pravdivý. Nevadí. 164 minút v kine utieklo ako voda. 3,5*

32. srpen na Zemi (1998)

Film skoro o ničom, a pritom o niečom ... niektoré lokácie skvelé, v spracovaní miestami badať Denisov rukopis, príbeh nenudí, herci prirodzení (on viac ako ona), koniec ako od Almodóvara .. či? .. príjemná skúsenosť. 3,5*

Spider-Man: Bez domova (2021)

Staré svety sa dali na poriadok, a ten nový máme pred sebou. Vskutku slušne namiešaná všehochuť ... akcie, zábavy, nostalgie, vtipných hlášok, smútku a romantiky ... I Love You Guys! 4,5*

Život před sebou (2020)

Dobre to natočil ten Edoardo, a pekne. Je pravda, že film ničím neprekvapil, len si tak pomaly plynul, ale mne sa páčil. Obyčajný príbeh, slušné herecké výkony, kvalitné spracovanie a hudba.

Tenkrát podruhé (2019)

Vskutku nostalgické, smutno - veselé, so zaujímavým nápadom a s kúzelnou atmosférou. Herecky tiež veľmi slušné. Môže byť.

Anny (2020)

Na Helenu T. celkom priemerný dokument .. škoda.

47 metrů (2017)

Tá klietka a celý ten systém s navijákom od začiatku vyzerali podozrivo. Čo už. Film je síce trošku predvídateľný, ale celkom napínavý .. no a ja som to sledovala dabované, takže otras.

Cesta bez návratu (2017)

Som si myslela, že vo väzení Arnold stretne Sylvestra, dajú dohromady nejaký plán úteku a ... ništ. Srandujem. Osobne mi film nevadil, až na herecký výkon samotného Arnolda. Bohužiaľ.