• Thriller

Milý Johne (2010)

Tým dvom som to absolútne neverila.

Věčně mladá (2015)

Blake veľmi nemusím, ale táto rola jej naozaj pristala a bola krásne oblečená celý film. Michiel, kvôli ktorému som film chcela vidieť, bol očarujúci. No a ku tomu všetkému ešte zaujímavý príbeh, výborní herci vo vedlajších rolách ... a ako bonus krásna hudba. Môže byť ... 3,5*

Belle (2013)

Mne sa táto romantická dráma z Británie páčila ... krásna hudba, moja obľúbená Emily, výborný Tom a prekvapil ma aj Sam Reid ... príbeh tiež celkom zaujímavý ... a negatíva? ... našli by sa nejaké, napríklad hlavná hrdinka mi extra nesedela.

Kung Fury (2015)

Hneď prvá veta Kung Furyho ma rozosmiala ... a úsmev som nestratila celých 30 min. Neskutočne prestrelená zábava s výbornou muzikou, sexi hlasom Davida Sandberga ... a škoda, že mi miestami blbla videokazeta :-).

Laurel Canyon (2002)

Ešteže Sam a Alex prišli na to, že žijú životy podľa nejakej nudnej knižky, a že Jane dostala rozum v správnej chvíli, lebo zašlo by to ďalej a už by sa z toho nevyhrabali. Výborný Bale a fantastická McDormand ... štvrtá hviezda za nich. Mám ich oboch veľmi rada. Aj hudba nebola zlá. Celkom príjemná vec.

Xena (1995) (seriál)

Ja som tento seriál sledovala ... hlavne kvôli Aresovi - bohovi vojny :-).

Dům života (2001)

Nič to, že je to miestami vlastne len jeden krásny gýč a túto šablónu sme už niekde videli, všetko je to ale prebité výbornými hereckými výkonmi. Ja som spokojná.

Bohové (2014)

Videli ste už tú známu fotografiu, na ktorej chirurg kontroluje funkcie pacienta po úspešnej transplantácii srdca, ktorá trvala 23 hodín a v pozadí spí jeho asistent? Mne sa dostala do rúk nedávno, a to som ani netušila, že čoskoro uvidím skvelý poľský film o tomto chirurgovi. Film aj o tom, že bez odvahy nikto nikdy nikam nedošiel.

Náš vůdce (2008)

Takto to vyzerá, keď sa veci vymknú spod kontroly ... a takto by mali vyzerať filmy, ktoré premietajú v školách. Veľmi poučné a veľmi dobré. Odporúčam!

Na život a na smrt (2013)

Jasné, že to bolo plné klišé, patriotizmu a skoro nezničiteľných vojakov. Veď je to americký film o americkej armáde ... to sa dalo čakať a rozoberať to nemá význam. Ale chlapci dobre hrali a bolo to strhujúce a akčné ... ešte teraz mi z notebooku kvapká adrenalín na koberec.