Iron Man 3 (2013)

Pokud se dokazu u neceho dele nez dve hodiny v kuse bavit- nemuze to dostat nic jineho, nez 5*

Všemocný (2011)

Super myslenka. Super vyber hlavniho hrdiny. A vubec... celou dobu jsem se absolutne bavil. Takze za 5*

Pěna dní (2013)

Pro vsechny yntelechtuany povinnost. Ja to chytre hodnotit nebudu, pac tomu nerozumim. Dle meho skromneho smrtelnickeho nazoru naprosto silena splacanina. Musim ale uznat, ze vetsina nemozneho prevedeneho na mozne by me v zivote nenapadla. Atmosfera byla taky super. Uz jen za Audrey Tatou (uzasnou Amelii) a Cerneho SY musim dat ale za 3* Zklamanim film rozhodne nebyl, ale staven ho za 5* ?...

Rohy (2013)

Mozna trochu prilis epicke.... ale ta poetika byla uzsana. Na strane druhe nejde o romantikou vymivarnu. Obcas super akce. taky jsem rad, ze to bylo konecne, neco trochu jibeho a ne jen 100x to same. Za me jendoznacne 5*

Hangar 10 (2014)

Dákuem vsetkym slovenskym ynteletualom, ze zavcasu (predem)povedali o cem to je a nemusol som uz sam koukat!

Pozemšťané (2005) odpad!

Chiel jsem dat 3* za to, ze se tvurci nebali a sli do toho otevrene. Po precteni nekterych komentaru- zejmena az uchylne ujeteho Shadwell uzivatele, ktery rika, ze si toho zidi zazili mene jak tyrana zviratka a navic byli rehabilitovani- jsem re rozmyslel a davam odpad! Pokud nekdo dokaze takhle zmagorit lidi, pak neni o co stat at je to cokoliv. Nechapu!

Zbav se svých miláčků (2013)

Krasne priblizeni vzniku americkeho basnika. Clovek by rekl, ze to myslim ironicky, ale ono ne. Za predstaveni americkych v alkoholu a citu utopenych basniku jsem vdecny. Upoutavkou na Whitmana jsem se ujistil, ze 4* odpovidaji. VYkony vsech hlavnich hercu naprosto uzasne. Plne lasky,citu i zrady. Nejak na cloveka dychne atmosfera. Bohuzel se myslim mohlo jit jeste o trochu hloubeji. Nemyslim, ze nekdo jimy dokaze zahrat coty tak, jako DeHaan.

Sám v temnotě (2005) odpad!

Sory ale to se Fakt neda. Vyjimecne jsem se nekoukl predem na csfd a zkusil to. vydrzel jsem 15 min. Ty Slow Motion naprosto neschopnych akcnich scen a pravdepodobne nejhorsi hudba stvorili neco, co melo navzdy zustat jen v hlave Magora co to zfilmoval. Boze, 20,000,000$... DEjte mi pulku a natocim se sousedovic psem za vikend neco o tridu lepsiho.

Kapitán Phillips (2013)

Skvely film. Za 4* rozhodne. Hanks nezklamal a taky jsem konecne videl, jak se dokazi chranit velke tankerove lode. Super film na super vecer.

Mars útočí! (1996)

Tohle by melo byt povinne v cervenych. To fakt nechapu. Myslim, ze je to jednou z nejlepsich sci-fi, co jsem kdy videl a ze jsem videl uz asi vsecko. 4* misto peti, jen kvuli tomu, ze petky davam extremne vzacne.