Mělas to vědět (2020) (seriál)

Tak toto išlo úplne mimo mňa. Nezvyknem hodnotiť výkony hercov, ale tu urobím výnimku: niečo strašné. Ale podľa ostatných má séria dosť vysoké hodnotenie, takže to beriem na seba - asi je chyba vo mne.

Země nomádů (2020)

Aj keď som bol spokojný, aj hodnotenie je vyššie, je viac ako isté, že k filmu sa už nevrátim. Nebude patriť k tým, ktoré by som chcel vidieť viackrát. Za stvárnenie hlavnej postavy by som možno dal aj 5*

Duše (2020)

Hudba je za 5*.

Stín v oblacích (2020) odpad!

Čisté utrpenie a od 50tej minuty.... nechápem čo to malo znameneť. Aj keď len 74 minút, strata času, ktorá bolí.

Chlast (2020)

Moje veľké očakávania zostali nepanaplnené, no že by to bolo zlé - to rozhodne nie. Mads je super, hlavne záver.

Fargo - Season 4 (2020) (série)

Veľa kriku pre nič. Ak príde ďalšia séria s týmto názvom, je možné že hodnotenie bude ešte nižšie ako teraz.

Chalífát (2020) (seriál)

Pár drobných postrehov by sa našlo, ale ako celok - po dlhšej dobe fakt dobrota, jak obsahovo, tak aj spracovaním( 85%).

Tlusťoch (2020) odpad!

Po pár minútach (cca 15) som si pomyslel - pre koho je asi tak toto dielo? Strach a hrôza. Hodnotím ako hodnotím, len ľutujem kam až sa to Mel Gibson prepadol.

Barry (2018) (seriál)

Našťastie krátka minutáž jednotlivých častí, ale i tak - prvá séria stačila.