Vánoční kronika (2018)

Ze začátku mě to fakt hodně bavilo, nicméně zhruba po hodině se to začne bortit a všechno začne být až moc fantasy. Jinak si ale myslím, že i tento film se zařadí na náš vánoční seznam. Scéna v cele byla fakt divná.

Hubieho Halloween (2020)

Přesně ten film, který dokáže navodit tu správnou halloween atmosféru. Za mě super.

I Am Not Okay with This (2020) (seriál)

No velmi dobré to bylo. Jen teda ten headshoot mě do toho všeho nějak nepasoval. No každopádně se těším na další řadu.

John Wick 3 (2019)

Bylo to na oko horší jak předchozí díly. Už možná trošku moc natažený, ale finále to mělo podle mého gusta. Rád se nakonec kouknu i na chapter 4.

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Tohle je obdobný kompletní televizní nabídce stanice TV Barrandov. Odpad jak vyšitý.

COOLfeed (2018) (pořad) odpad!

Hrůza.

TY - Série 2 (2019) (série)

Byť se to moji přitelce, všem tady na čsfd a zřejmě i všude jinde libila tahle série víc, mě to přišlo jako neobyčejná vykrádačka sama sebe. Za mě to chtělo skončit u 10 dílného seriálu a konec.

Irčan (2019)

TOPove vyprávěný příběh o jednom nájemném zabijákovi. Bylo to fakt boží. Snad jediná nevýhoda je stopáž. Ta je ukrutná.

Prasátko Peppa (2004) (seriál)

Je to primitivní, ale moji dcerku to baví a mě osobně taky.

Comedy Club (2016) (pořad)

Jak na houpačce. 50/50 ... Já osobně mám rád jakýkoliv humor, a když je dobře pojatý a řečený tak to ocení téměř vždy. S tím tady problém není. Jen nějaké gagy jsou prostě stupidní.