Tátova volha (2018)

Obdobný brak jako Ženy v běhu, jenom ještě horší. Neuvěřitelné charaktery, neuvěřitelné náhody. M. Myšička na mě působil, jakoby ani sám nevěřil té roli, kterou hraje. Při pohledu na tohoto mého oblíbence jsem přemítala, jak dlouhé bylo to pravítko, které spolknul.

Elvis Presley! (1987) (TV film)

Za to množství nespoutané energie, které sálá z tohoto dílu, prostě menší než plný počet dát nemůžu.

Le Mans '66 (2019)

Je to supr, energizující film. Zakuklenej dřímající závodník ve mně se na chvíli probudil a je jasné, že se k tomuhle filmu budu ráda vracet.

Divoká Havaj (2014) (TV film)

Dokonalé, působivé záběry. Podmořský oheň, světélkující plankton. Pohled na albatrosí mláďata, učící se létat, je boží. Ovšem jen do chvíle, než si troufnou nad moře - pak to někdy končí drasticky. Pár podvodních záběrů pořídil i tuleň, a dokument se nebojí ukázat způsob, jakým byl k plnění funkce kameramana "přemluven". Doprovodný komentář je vlídně vtipný, a přitom příléhavý. Nenapadá mě nic, co by se mělo udělat lépe, tak dávám plný počet.

Astana, město budoucnosti (2017) (TV film)

Za hlavní slabinu tohoto dokumentu považuji velké množství technických informací o způsobu výstavby jednotlivých veřejných objektů. Tyto informace mě nezajímaly až do takových podrobností, připadalo mi, že zdržují a oslabují poutavost. Realizované projekty mají evidentně zaujmout, ne-li ohromit, a to po stránce estetické, technické … gosudár rozhodl a bude jak chce. Jak tam však obyvatelé v reálu žijí, tomu se dokument obloukem vyhnul.