Broken Path (2008)

Týpek si vyjede s přítelkyní na chatu ale dožene si ho minulost, fighty od začátku do konce neměli chybu, výtečná choreografie, příběh nic extra.

Právo silnějšího (1999)

Začátek měl náběh na čtyři, nakonec dávám dvě. Nechápu proč tam nasrali to s tim focením uplně zbytečny, ta ženská tam taky bejt vůbec nemusela..všechno to šlo prostě do hoven.

Osobní strážce: Nový začátek (2008) odpad!

Všechno na efekt, příběh sračka, herci oslovený ze zastávky v rychlosti, scénář sepsanej na hajzlu na toaleťáku hovnem.

Terrifier (2017)

Uznávám, vidět toho klauna jako malej, tak mám nachcáno. Krví se nešetří, nechutný to je hodně timpádem masky povedený (nechápu sebe, že jsem si k tomu filmu dával sandwich a jogurt), je to hodně levně udělaný, od příběhu nic nečekej jde tam jen o ty vraždy..rozhodně né tak hrozný jako All hallows eve.

Hranice pašeráků (2016)

Nuda s příchutí mexický omáčky. Celá ta honička s časem nezáživná..vůbec mě to nezajímalo. Goss tam je tak minutu, hlavně že je na plakátě s bouchačkou a konec celkem fajn twist.

Cypher (2002)

Mohlo to být zajímavý psycho (dle námětu), ale díky zpracování a vecpání nudy do scénáře a levnosti z toho vznikl paskvil. A kde že je ta akce, která hrdě zaujmula místo v první řadě žánru tohoto filmu?

Cruel World (2005)

Čekal sem jebku, ale nakonec to nebyl uplnej děs. Šílenec Furlong si dělá vlastní reality show a sem tam to byla docela prdel i když je to uplně stupidní.

V domě (2016) odpad!

Film, kde čekáš co z toho vyleze......čekáš.....hodina pryč a furt se nic neděje....čekáš.....čekáš furt jak debil film si z tebe dělá špásy....čekáš....baf,konec,titulky po zpátku wtf.

Ovládání mysli (2003) (TV film)

Uspávající televizní béčko, co srší maximálně tak dvěma-třema zajímavýma momentama, ale jinak je to blbost přímo pro TV diváky novy a primalof stvořená..jen jim to tam puste s padesati reklamama normíkům:-))