Seal Team 6: Dopadení Usámy bin Ládina (2012) (TV film)

Velká událost v nezáživným filmu, kde se chodí moc kolem horké kaše. Ládin byl gej, ale co teprv Buš? Ten četl dětem kachny. Jednu hvězdu, za ten drobek akce..šlo to udělat líp.

Chladnokrevný odkaz (2019) odpad!

Vůbec nechápu účel a existenci tohoto snímku. Co to má jako bejt? To mě chtěl zas někdo nasrat, tak tuhle zdechlou nudnou sračku na horách vysmrkal do světa. Asi Leon 2.

Code 8 (2019)

Snaha o nějakej akční, dramatickej příběh s ultra nudnou zápletkou s nesympatickým hercem v čele, kterej se tváří jak čurák mě fakt nebere. A ty schopnosti proudu mi přišli uplně navíc. Vůbec se to do toho nehodilo.

Citadel (2012) odpad!

Z toho mi bylo akorát zle, né z příběhu, né z toho, že bych se vžil s tim uplakánkem, kterej se bál (uplně směšně), že ho ukopou nějaký kapucáři, ale z toho zpracování.. jakmile se mi nezdá atmosféra, kamera a film zkrátka nesrší ani dobrým scénářem, tak to pro mě ztrací vůbec snahu se s něčim v tom filmu vžít.. to je jako kdybych šel po ulici a musel bych házet každýmu žebrákovi prachy, protože bych se musel vžít do jeho situace, tak to samý je tenhle film.. bylo mi to uplně u prdele. Ja vím jsem svině (jako každej) a je mi to fuck.

Circle of Pain (2010) odpad!

To už snad bylo lepší Clementine se Seagalem. Nesympatická skvadra upocenejch svalovců se provokujou kdo je lepší fighter. Nakonec to řeší fightem na parkovišti nebo v kleci..nebojí se ani rozkopat vozejčkáře. Sračka.

The Outsider (2014)

A já doufal, že to letadlo na konci vybuchne..no škoda :-(( Jinak dost nevýraznej thriller ve stylu Taken, akorát že bez akce a napětí. Messner tam hraje roli totálního blba a celý je to nuda.

The Outsider (2018) odpad!

To se vážně nedalo, ale dal jsem to. Dvě hodiny totální nudy, telenovela s yakuzou. Začátek ve vězení mě celkem bavil, ale pak co následovalo to bylo peklo. Harakiri sem chtěl spáchat.

Černé Vánoce (1974)

Na tu dobu to bylo asi trochu dobrý, ale na mě až moc zdlouhavý dialogy a nekonečná táhnoucí se nuda s občasnou igelitkou přes držku.

Rychlí a zběsilí (2009)

Tenhle díl jsem považoval, né za nejslabší, ale za "nejnudnější". Byl jsem na tom v kině a byl jsem nadšen, že se vrátilo původní seskupení (i když Tokyo drift sem žral), ale zápletka a záporáci.. meh nic moc.. příběh to samý, ale bavilo to akcí, závodama, prostředím a návratem hlavních postav. Byl jsem spokojený, právě že zlom nastal když následovaly další díly 5,6,7.. který byli mnohem akčnější, mnohem vtipnější a měli svoje kouzlo, proto 4 pro mě začala upadat do takovýho "zapomění". Beru to PROZATIM jako jeden z nejslabších dilu společně s osmičkou..ale to ješte nevím co bude následovat až vyjde 9.. po trailerech, si budu muset nachystat asi kíbl na blití v kinech.. jestli na tu devítku teda se odvážim jít.

Velké oči (2014)

,,umřel v roce 2000 zahořklí a na mizině” lol. Docela to šlo, někdy. Obsazení fajn, hudba Burtonská.. jinak na Burtona slabárna.