Přání smrti (1974)

Parádní film na ten rok, miluji tu dobu a miluji zvuk střílení z coltů! Prostě pecka Bronson to zahrál na výbornou a příběh je parádní!

Tisíc slov (2012)

Skoro vubec jsem se nezasmál. Nápad sice zajímavý ale vtip to postrádá a Eddie uz není to co býval.

Irská odplata (2009)

No jako nebylo to vyloženě špatné na to že evropské filmy nemusím tohle bylo docela dobré. Bohužel jsem ale čekal něco víc jako V Bruggách tohle bylo méně akční a méně hlášek a Murphy nebyl tak výrazný. Akce tam je opravdu minimum a to jen na konci kdy sejme dva chlápky golfovou holí žádný kulervoucí akčnák nečekejte ;)

Resident Evil: Odveta (2012)

Dalo se to čekat že to bude sračka už od traileru. Nemílil jsem se ty dvě hvězdy jedna za akci ale příběh uplná kravina to co mě sralo na čtyřce..otom je ted celý film. Moc sci-fi kravina chudák Rodriguez akorát ji tam zesměšnily a já se ke konci spíš smál. Jdu si pustit jiný film abych to spláchnul. Nedivil kdyby šestka už byla na odpad.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Můj nejvíc očekavaný film už od konce jedničky jsem se na tohle těšil jak malý kluk protože jednička byla pro mě nejlepším akčním filmem vubec, než vznikla dvojka. Čekal jsem na každou novinku, trailer, obrázek a když jsem se dozvědel že muj nejoblibenejší herec Van Damme si zahraje hlavního záporáka měl jsem největší radost a když nastal ten den když jsem na to šel do kina samozřejmě jsem si predtim jeste pustil jedničku už jsem se nemohl dočka že jsem seděl už vtom sedadle a už to začalo a já s popkornem v ruce. A ted konečně k názoru na film. Tak můžu říct že to co jsem čekal bylo nic oproti tomu co z filmu vzešlo můžu říct že akce tam je opravdu nonstop!! Hlášky co vás dostanou na kolena vymakanější akční scénky než v prvním díle, začátek, konec pruběh, hlavní postavy, záporáci, zvuky střílení, výbuchy!!!!! Byl jsem v sedmém neby jenom jsem se kochal s otevřenou držkou. Odkazy na starší filmové klasiky hvězd které měli role Arnie a jeho Im back! To se smálo celé kino a já se smál pět minut v kuse, pak jupi a jej no musim říct že Arnie hláškoval nejvíc pak Stallone a jeho tvrdý hlas, Dolph mě rozesmával celý film těma jeho gestama, Liho jsem si moc neužil a Van Damme? Samozdřejme pro mě nejlepší postava! Jeho hlášky a mluvení o ovcích, tetování na krku ,,nice knife"! Bitky Stallone vs. Van Damme nejlepší scéna filmu a to jich tam bylo tolik skvělých nebo Adkins vs. Statham a Adkins tam hrál pěknýho sráče až jsem si ho teda ani jako jeho postavu neoblibil ale to je jedno všichni byli skvělý a to jsem nezmínil ani Chucka Norrise s kterýho se chlámalo celé kino. Film má to co všechno akční film má mít plus jeste neco navic, plus nejlepší akční herce všech dob, plus kulervoucí hlášky, plus parádní soundtrack! Nestačím se divit! Prostě pecka...kdo dal mín jak tři nerozumí akčním filmum..

Amazing Spider-Man (2012)

Podle mě uplně zbytečné dělat reboot když to nepřináší vubec nic nového. Akorát zklámání že se hodil bobek na Raimiho spidermana a Webb si jede svoje svižné i když uplně to samé tempo jako u Raimiho. Pár vtipných scén se našlo ale to i v předchozích spidermanech. Na jednu stranu pěkný film se Spideyem na druhou zklamání, že stačilo jen navázat.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Earl mně nikdy nějak nelákal. Když to dávali v TV řikal jsem si že to bude kravina ale nalákal mě na to kámoš jednim dílem a pak to jelo samo od sebe. Rozjel jsem to od prvního dílu a jel jsem nonstop a nemohl jsem od toho spustit oči. Příběh Earla Hickeyho a jeho přátel který se snaží napravit chyby co napáchal vás oslní a bavit vás budou celých dvacet minut. Paradní seriál který jsem omrkl už víc jak třikrát. Rád to omrku zase někdy. Seriál má i skvělý soundtrack, hromada známých songů a songů který jsem si oblíbil ztoho seriálu. Earl je týpek.

Švéd (1994)

"Kulky jsou levnějsí než doktoři,, Celkem natáhlá Lundgrenovka teda spíše průběh filmu ke konci to akcí vzroste o 100% sice v pár scénách debilní střih ale jinak fajn. Postavy jsou super a Lundgren a jeho ,,je to ze Švédska, stejně jako já" taky nebyl špatný! Jako akčnák libovka!