Krvavá odplata (2011)

Film měl neco do sebe akce tam bylo tak akorát, napětí taky, docela good bitky a obsazení taky dobrý. Jen nechápu proč tam skoro vubec nebyl Vinnie Jones, 50cent a Kilmer kdyz na začátku jsou napsaní hned jako první v titulkách a ten konec taky dobrý epic fail viz jak hodil s tím autem.

Touha smrti 4: Tvrdý zákrok (1987)

Nejlepší díl! Skvělý akčnák, opětovně nechápu hodnocení, neporazitelný, pomstichtivý Bronson rasí gangstery a násilníky. Tenhle díl jsem si vychutnal páč to má i gangsterskou atmosféru. Líbilo se mi jak Bronson se s nikým nesral a pálil uzinou ktomu sem tam nějaká hláška. Já byl spokojený.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Ze začátku mi to přišlo jako kravina ale pak začla zápletka a s ní přišel i dlouho čekaný humor, který zajištoval zábavu až do konce filmu, Downeyho gesta, pěkná buchta v santa oblečku, zápletka sice trochu.. zamotaná ale zábavy si jistě užijete + ješte hubený Kilmer.

KR 13 (2009)

Bezvýznamná kravina s nudným a nezáživným námětem. Herecké obsazení katastrofa.

Krvavá hostina 2: Masakr (2008) odpad!

Peace of shit? Complete shit! Tak první díl se mi libil ale že dvojka bude taková sračka jsem fakt nečekal. Postavy nevýrazný všichni mi tam lezli na nervy i to zasraný greenscreen, nejdebilnější efekty.. všechno bylo céčkový a odporně natočený. Tenhle film vymyslelo naprostý prase hnusný scény kde všechny poblije, posere, pochčije mrtvola, rozteklá nesmrtelná bába, dítě leticí vzduchem.. a ten konec je nejdebilnějš zakončenej. Prostě totální chujovina!

Silný kalibr (2010)

Jako příběh nebyl zas tak špatný, nějaký napětí tam bylo, ale šlo spíš o obsazení, které se totálne nezvládlo. Buřt Val Kilmer tam vypadá jak mánička a vopičák Fifty sent to taky nedává. Tři za příběh a za pár dobrých přestřelek a za napětí.

Krvavá hostina (2005)

,,sraby a neschopní jdou první, on je obojí" no abych pravdu řekl lákalo mě to tim zbusobem ze to bude nějaké krvavé béčko a dostal jsem co jsem chtěl. Ze začátku je to vtipný pak krvavá vyvraždovačka. Pecka a pár fajn hlášek :-D.

Přání smrti II (1982)

O hodně lepší a akčnější než první díl. Mám rád filmy z téhle doby Bronson je prostě týpek! ,,věříš v ježíše krista? tak to se snim setkáš!"

Přání smrti (1974)

Parádní film na ten rok, miluji tu dobu a miluji zvuk střílení z coltů! Prostě pecka Bronson to zahrál na výbornou a příběh je parádní!

Tisíc slov (2012)

Skoro vubec jsem se nezasmál. Nápad sice zajímavý ale vtip to postrádá a Eddie uz není to co býval.