Pětiboj (1994)

Celkem pěkný film začátek vypadá že to bude kravina ale ono se to průběhem filmu o dost zlepší. Konec sice trochu natahlej ale jinak fajn akčnák s Dolphem! :)

Pátek třináctého 9 (1993)

Já mám rád Jasona jako Jasona a né převtělenýho Jasona. Vraždy sice nebyli špatný ale nebylo to ono když nevraždil "on". A to jsem se na tenhle díl docela těšil.

Stan Helsing (2009)

Za přenádhernou, sexy Desi Lydic ze které jsem nemohl spusti oči dávám tři! Jinak film celkem fajn oddychovka ale postrádá to vtip. Příběh na dvě.

Pátek třináctého 8 (1989)

Další naprosto skvělý, béčkový díl. Já se bavil celý film a Jason opět vraždí stylově! Zamlžené ulice Manhattanu filmu dodávají parádní atmosféru!

Krvavý Valentýn (2009)

Tak to jsem nečekal, čekal jsem že čekám čekaný ale místo toho jsem čekal čekaný nečekaný. Dobrý krvák při kterým se rozhodně nudit nebudete!

Pátek třináctého 7 (1988)

Přehnaný z filmu udělali totální kravinu ale já se královsky bavil! :-D Jason střídal předměty jeden za druhým a opět řádil. Konec jsem nepochopil.

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Tenhle film se mi líbil když jsem byl malý. Robin v nejlepších letech své herecké kariéry. ,,Ona je on, on je ona!" :)

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011) odpad!

Naprostý propad z krimi komedie trapný film kde kdákaj jak ve filmu high school musical. Z chování Brandona jsem se plácal po hlavě. Ani jednou jsem se nezasmál a co se týče Martina Lawrence pokoji jeho herecké kariéře...je mi o opravdu líto. Zlatá 1 a 2.

Přes noc třicítkou (2004)

Pěkný film o ztracené lásce..nehorázná pohodovka mě se to libilo.