Chaos (2005)

Nudná detektivka s minimální akcí. Kravina. 2 hvězdy za pár dobrých scén a hlášek Stathama.

Boj (2007)

Průběh filmu fajn. Opět na půl krimi a na půl akční. Fighty, přestřelky a tohle všechno tam tedy neměli chybu ale příběh je trochu zamotaný a Jason Statham je pokryt Jetem Lim a ostatníma takže mi tam přišel trochu zbytečný. Co se týče konce hrozně střihlý a nedodělaný. Proto ty tři.

Zloděj životů (2004)

Absolutně genialní thriller plný napětí. Jolie ukázala svý, i když mně se moc jako nelíbí, ale tady to zahrála dokonale. Ethana Hawkeho jsem poznal až tady a musím říct že, předvedl perfektní výkon v božím, šokujícím thrilleru!

Jason X (2001)

Přehnaný zakončení série Pátku třináctého. Jason už tu byl vážně k nezastavení a vraždil tentokrát trochu jinde ;-). Ale mě se to libilo i když je to nesmysl. Jason mi prostě za těch deset dílů přirostl k srdci! :)

Top Secret (1997)

No já nevim co všichni máte ale mě se to libilo! Něco jako Die Hard Dolphin si to dává, akce je tam dost a to napětí! ,,jak chceš umřít?" ,,stářím!"

Umlčeni (2008)

Hodně drsný a napínavý thriller. Konec velmi otevřený.

Pohyblivý terč (1996)

Další filmek s Lundgrenem kde se chystá atentánt. Průběh filmu napínavý docela jsem si oblibil postavu toho hlídače a Lundgren opět skvělý co dodat. Konec opět srší akcí jako v každém filmu. ,,a kurva houby! Nesnášim houby!"

Penny se bojí (2006)

Uřvanou Penny bubák uvězní v autě bojim, bojim. Ze začátku to vypadá strašidelně ale pak vás ta atmosféra omrzí a ten konec? To jsem čekal jenom na ,,ahoj"? Kravina

Útěk z MS-1 (2012)

Akčnák jak má být! Poslední dobou moc sci-fi filmy nemusím ale tohle je něco ve stylu Útěk z New Yorku a Con Air ve vesmiru! Záporáci šílení a hlavní hrdina? Hláškuje každou chvíly takže se i dokonale bavíte ,,Kdo vás poslal?" ,,váš otec" ,,nějaký vzkaz?" ,,ano, jste adoptovaná" no opravdu jsem se bavil je to jako počítačová hra akce, sem tam nějaká hláška...prostě pecka! ,,přerušily vysílání" ,,kdo?" ,,víly! kdo asi myslíte"

Střelec (1995)

Já vůbec nechápu co proti tomuhle filmu všichni mají. Příběh je dobrý, napínavý, akce a hudba taky skvělá a jeste ktomu se to odehrává v Praze konečně taky vidim v Praze nějakou akci když u nás se točí takový sračky...Opravdu dost podhodnocený akčnák!