Anakonda (1997)

Véháeskový hit videopůjčoven, který na výpravě za přerostlým hádětem táhne zloun Jon Voight. 45%

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Co si odnést z dalšího frančízového kousku. Snad jen všudypřítomný strach z vědomého počítače, který si spočítal i svůj možný zánik a tak se začal bát o svůj osud. Začíná být pomalu omletým scénáristickým klišé stejně jako souboje na střechách vlaků v plné parní. Kolikrát jsem za poslední 3 měsíce viděl tuhle samou kombinaci? Kdo se nebojí je forever mladý a svěží Tomík Cruisu s novou sexy společnicí Hayley Atwell, na které se kameraman dosti pomastil. Ořiškový typ ženský, co se oblíkne do pytle od brambor vytáhlýho z žumpy a stejně tvrdnete. Opačným případem je né zrovna záživný záporák Esai Morales, který působí jako roztomilá parodie na opravdového filmového padoucha. Prostě občas ukecaný akčňák přesnej jako lešeňovka akorát už malinko orezlá. 70%

Snafu: V háji jako obvykle (2023)

Tradiční čínsko-americká kompilace. Dodejte nám jednoho tupého, nasvaleného Američana a my přihodíme čínskou super hvězdu, komika, létajícího kaskadéra a kung-fu mástra Jackie Chana. Co jsem čekal jsem dostal mnoho výbuchů, střílení, mlácení do kulí a spousty umělého pozadí ala porno hvězdy z brazzers..45%

Smyčka (2014)

Nízkorozpočtová bizardní psychárna s pocitem křečka zaseklého na běžícím kole. 35let na schodišti nebo na jedné silnici uprostřed Mexica vyberte si. Skvělá tvůrčí práce Isaaca Ezbana. 75%

Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (2007)

Kdesi v nádherných lagunách Austrálie se skrývá obří monstrum, které má více zubů nežli vaše tchýně. Televizní dráma ve slušné atmosféře. Překvapil Sam Worthington v malé roličce místního buráka..možná už tehdy tušil, že se za 2 roky stane globální hereckou superhvězdou z Avatara. 60%

Nepoznané: Kosmický stroj času (2023)

Určený pro laickou veřejnost obdivující další technologické pokroky NASA ESA a dalších hightech lidiček. S tímto obrovským zrcadlem daleko v prostoru už můžeme téměř vidět do naší historie 13,2miliardy let zpátky v čase. Snímky temného vesmíru, který dokážeme pomocí PC oživit barvami jsou dechberoucí..

UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 (2023) (pořad)

Na kartě pěkné zápasy, překvapil Medic. Nepřekvapili Miranda, Kopylov, který je spolu s Bonfimem reálně mnohem výše. Kevin Holland si poradil D´arce chokem s elitním grapplerem Chiesou, který se spíše už tlačí do role spolukomentátora u pultíku. Průměrnej Green si celkem snadno podal neodcházejícího Fergusona, který od roku 2020 už jen prohrává a strašně sešel. Lewisova bestie vše ukončila do půlminutky. Chybějící zápas Thompson-Pereira, který neudělal váhu. Zrovna na tento zápas jsem se těšil nejvíce krom Poláka s Brazilcem. Jiří má nového vyzyvatele a snad se rychle domluví datum. Viděl bych to na UFC294 či 295. Štípaná ´´diamond´´ s ´´highlightem´´ ukončeno efektním highkickem jinak v mnou nezajímavým BMF pásu..

Moloch (2022)

Můj první rašelinovej horůrek o pohanské čarodějnici z Holandska. Příjemně atmosférické překvapení na malém prostoru mnoho pokrevních mrtvolek. 55%

Demonik (2021)

Že by mu to měla omluvit koronavirová krize, to se na to měl radši vyprdnout. Nejsmutnější verze duchařiny s mdlými postavami a bez špetky atmosféry a doprovodné hudby. Blomkamp blouznící v horečkách..20%

Backcountry (2014)

Tradiční surviválek o dvojici, která se soustřeďuje na vztah mezi nimi a následným ztracením v rozhlehlé divočině. Bohužel tempo po krátké, celkem výživné události rychle upadne a film se vydává na náhodný trail vedoucí kdoví kam..50%