Volby 2017 (2017) (pořad) odpad!

Okamůra zpíval s Alešem Brichtou českou hymnu LIVE. To jsem fakt ještě v TV neviděl. :/

Baby Driver (2017)

Když se rozjela první a druhá písnička, fajn jsem si říkal, když už byla asi 127má, tak jsem se začal bát, aby zlí lumpové nezačali skupinově tancovat jak z klipu Rihanny. Ansel Elgort mi i přes jeho srdceryvnej příběh lezl se sluchátkama a brejlema na nervy. Nezničitelnej tvrďák Jon Bernthal, restaurace, kde je furt prázdno a servírka má spoustu času se vybavovat a nabalovat kdejakýho usmrkance. Já bejt šéf, tak už letí přes dva bloky. Litoval jsem nakonec i Kevina, kterej musel bandu debilních záporáků řídit. Říkal jsem si, chybí mi tam ta mazanost z Dannyho parťáků, ale pak jsem změknul, protože by ani posílený scénář ničemu už nepomohl. 45%

Temný rytíř povstal (2012)

Velkovýpravné, úchvatné...příklad toho, co se dá vyždímat z namalovaných obrázků. Komičtí Avengers si můžou jít koupit lupeny do kina a nesrat se do něčeho čemu nerozumí. 90%

Temný rytíř (2008)

Poprvé, kdy Batman sám vypadal proti Jokerovi jak šašek. Klaním se Heathu Ledgerovi. RIP... :/ 85%

Batman začíná (2005)

Z dávných časů, kdy se ještě neždímaly prachy, jak na pouti, postavy prožívali city, herci věděli v čem hrají, hrdina budil strach a respekt a dialogy dávali smysl. Jóó to byla ještě doba, kdy všechno dávalo smysl i v komiksovém světě. Jen Gothamská atmoška se mi stále víc líbila ve starém Batmanovi z 89roku, sorry Nolane. 85%

Svět podle Prota (2001)

Přehlídka osobností počínaje filmovým týmem a konče skvělými herci s hlavní rolí Kevina Spaceyho, o kterém do dnes opravdu přemýšlím jestli je náš či jejich. 85%

Pozemšťan (2007)

Muž, který spadl na Zemi se může zase klidně vystřelit... takhle si to představuji. 85%

Jak jsem se stal psem (2006)

Blbina od Disneye na proplakané nedělní odpoledne. Jen nechápu, proč jsem se na to v tu neděli díval, když bylo venku hezky. Kutil Tim se proměňuje v psa, ale samotnou proměnu tu skutečně neuvidíte, protože se stačí podívat jen na titulní obrázek čokla s lidskými bulvami...je to dost bizáár, co? :) 40%

Jo (1971)

Situační komedii o jedné omylem zabité mrtvole odehrávající se pouze v jednom domě, dokáže rozpálit pouze a jen náš Luis. Jiří Císler se s dabingem pral jak to šlo, ale všichni víme...Franto :/ 70%

Kokosy na sněhu (1993)

V chřipkových dobách parta černých bobistů fungovala lépe, jak tisíc doktorů. 90%