Rodinná válka (2005) (seriál)

U mě to na celé čáře vyhrává Kenny alias Rami Malek - už kvůli němu stojí na tenhle seriál koukat!

Noc v muzeu (2006)

Film, který splnil všechna má dětinská očekávání...

Elvis a Anabelle (2007)

jakto, že tak krásný film vidělo tak málo lidí?

Píseň mého srdce (2010)

vůbec nevím, o co šlo. ta jedna hvězdička je za to, jak Renée zpívá. (btw obsah je špatně, nejedná se o nejlepší kamarádku, ale kamaráda...)

Dopisy pro Julii (2010)

Naprosto nereálný film, v němž všichni Italové mluví skvěle anglicky (ha-ha!), nikdy neprší a nikdo si zjevně nevšiml, že Gael García Bernal není Ital, ale Mexičan (ovšem, Američané přeci rozdíl mezi italštinou a španělštinou nepoznají). Navíc, když mám doma Gaela, nebalím trapného anglického suchara... Ale jinak jako romantika ucházející a za Amandu hvězdička navíc.

Saltová (2010) odpad!

Na tomhle filmu jsem nenašla nic dobrého. Nuda, nuda, nuda, dokonce i to, co mělo být "překvapivý zvrat", bylo nudné... otevřený konec naznačuje dvojku, ale já osobně doufám, že SPOILER Saltová v tom lese umrzla KONEC SPOILERU. Kombinace Lary Croft a politického thrilleru zkrátka nefunguje, takže vážený Hollywoode, přestaň takovéhle filmy točit.

Sherlock (2010) (seriál)

LIKE!!!

Skrýš (2010)

Julianne Moore je krásná, Jonathan je talentovaný jako málokdo, ale připadalo mi, že film se tolik snaží o "ponurou" a "strašidelnou" atmosféru, až to nakonec bylo spíš trochu klišoidní. Zezačátku dokonce solidně našlápnutá zápletka ke konci trochu ztratí dech a vyústění už je naprosto předvídatelné. Z lásky k Jonathanovi 3 hvězdičky.

Solomon Kane (2009)

Dobrodružná pohádka z dob, kdy sníh netál, muži mluvili hlubšími hlasy a krev z podřezaných hrdel tryskala mnohem výš než dnes... to vše podkreslené patřičně hrdinskou hudbou. A nakonec možná přijde i Terminátor!

Single Man (2009)

bylo by to na 4 hvězdičky, ale jednu musím ubrat za zoufale neoriginální hudbu. (neoriginální = okopírovanou z jiného filmu, ale nechci spoilerovat)