MEG: Monstrum z hlubin (2018)

V rámci žánru rozhodně jeden z nejlepších filmů. Statham drží film po celou dobu, to bez pochyb, ale i tak film vykazuje své kvality, takže jsem si promítání užil a byl jsem rád, že už jsem od moře zpátky v ČR. 65-70 %.

Deadpool 2 (2018)

Viz komentář od Tom Hardy. Naprostý souhlas. Jen já si dovolím dát 75 %.

Roztržitý (1970)

Peirre Richarda mám moc rád včetně jeho blbnutí, v tomto případě ale přišlo spíš zklamání. Nebavil jsem se a skutečně šlo čistě o poskládání řady scének, které reálně neměly moc propojení... škoda. Jak už někdo psal, jeho nejlepší tvorba teprve měla přijít v podobě např. blondýna nebo třeba hořčice.

Dokonalá loupež (2018)

Jedno se tomu filmu upřít nedá, akční scény zvládnuté perfektně, žádné zbytečné blbosti okolo, prostě čisté umění, dva fungující týmy, které ví, jak se zbraní zacházet. Stopáž delší, až se člověk mírně ztrácí,...co bych vytkl je, že málo prodali ten samotný fuck up.... ale nevadí. Užil jsem si to a 75 % se film určitě zaslouží.

Hogo fogo Homolka (1970)

Noo, dnes jsem poprvé viděl druhý díl rodiny Homolkových a slabé.... naprosto o ničem to nebylo, zasmál jsem se možná tak dvakrát a jinak nic... oproti prvnímu dílu nic moc...

Jigsaw (2017)

Recyklace, recyklace... a co jako? Tak buď jdete na tento film s tím, že očekáváte recyklaci, která přinese snad i něco nového, a těšíte se, že se vrátíte do hry milého dědečka hříbečka Jigsaw, nebo recyklaci nechcete a na film prostě nejdete. Jednoduché jako facka. Za mě naprostá spokojenost, je tam hra, je tam krev, je tam děj v pozadí, který se postupně dotváří a konec nenechá jedinou mozkovou buňku chladnou, když si člověk dává dohromady, co že to právě viděl. Navíc vidím velké množství otevřených dějových linií včetně navázání na původní sérii, k čemuž přikládám onu dobu, než scénáristé vytvořili scénář. Nečekám, že jen tento díl jim zabral tolik let... so don't be naive. 85 %. Díky a zase příště.

Logan: Wolverine (2017)

Je mi smutno.... na X-menech jsem vyrostl, o to víc si tento film beru k srdci. Děkuji za tento film, za lidskost, upřímnou, brutalitu, jakou byl podán, za příběh, konec.... začátek?... u každého X-men filmu jsem vždy hledal, zdali v něm bude hrát Hugh Jackman, protože je to ikona celé ságy. Tento film je proto v mých očích MASTERPIECE. Rozhodně 5* 96%

Sebevražedný oddíl (2016)

Nevím co tu plno lidí brečí a dává 2-3 hvězdy. Parádní podívaná, mnoho akce, dynamické tempo, skvělé soundtracky, mnoho nevlezlého humoru, slušný dej... jediné, co teda nefungovalo byl Joker... ve filmu byl skoro zbytečný a zřejmě ho chtěli pouze uvést pro další filmy. Za mě 85% zaslouženě! PS: tuhle roli jsem Will Smithovi věřil od první vteřiny!

Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016)

Už to tu padlo. Děj docela na prd, ale bavil jsem se víc než u předchozích dílů. Hodnocením 75% reflektuji svůj pocit po skončení filmu.

Podfukáři 2 (2016)

Film si zaslouží celkově 60%, 3 hvězdy.... jednu navíc dávám za karetní triky a příjemnou dámskou společnost, kterou jsem vedle sebe v kině měl. Horší jak první díl, ten wow efekt byl dost odfláknutý a rozdělený do dvou fází na sobě nezávislých, člověk čekal tu zápletku, která už skončila. Jelo se už za hranou reálnosti triků, mnoho zbytečností... film fajn, triky super, ale celkově horší pocit než z prvního dílu. Třeba přijde díl 3. který porazí nemesis, čímž tento díl série je.