Leo (2023)

Animák roku! Nečekaně, s podivným námětem a takovýto vtipný počin od začátku do konce! Poučné, moc vtipné a celou dobu zábavné. Bravo Netflix!

Šťastný nový rok 2: Dobro došli (2021)

No to je úděsný počin. Příšerný scénář, nelogičnost postav, otřesné scény beze smyslu a katastrofální konec. Proč to vlastně dávám i tu *?!

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Jsem skalním fandou sci-fi a toto je opravdová sci-fi. Sice s blbým scénářem, sotva průměrnými herci a nelogickým příběhem, ale pořád je to sci-fi. Kdyby totiž nebyl tento film sci-fi, tak bych se možná rozhodval mezi * a **. Takovou blbost bych od Snydera nečekal. Byť triky jsou velmi dobré a akční scény ujdou.

Princezna rebelka (2021)

Taková průměrná a přitom docela vtipná animovaná pohádka. Nezáří krásou animace ani příběhu, ale je vlastně docela zábavná.

Zabiják (2023)

Divný a nesympatický film, který bez příkras či jakéhokoli hrdinství vykresluje profesionálního zabijáka při několika propojených akcích. Musel jsem se na to dívat na dvakrát, protože je to trochu nudné a té krve je tam navíc opravdu hodně. Je to ale kvalitní počin, proto ***.

Pitomý Vánoce (2022) (seriál)

Příjemná vánoční seriálová podívaná z Benátek. Konec první řády zklamal, ale jinak jsem se po celou dobu velmi dobře bavil.

Vánoční příběh (2022)

Ale ano, slušný pokus o takovou českou lásku nebeskou. Rozhodně to není špatný čin, ale scénář předvede pár rušivých nelogických kotrmelců a happy end, za který by se i leckterý Američan styděl. Ale jinak po většinu filmu dobrá vánoční zábava a to se hlavně počítá.

Indián (2022)

Já nevím proč to všichni kritizují. Vůbec to není špatný film, Roden v dobrém rozmaru, Mišicka hraje klasiku a vůbec celé obsazení sedí velmi dobře. Scénář je také slušný, tak se celkově jedná o lehce nadprůměrnou záležitost.

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

Plná štědrovečerní spokojenost! Hezká pohádka s příjemným obsazením, záporáci super vtipní, klaďasové sympatičtí, délka tak akorát. Nu prima!!!

Cruella (2021)

Stylisticky famózní podívaná, skvělá hudba a neotřelé herecké obsazení! Navíc velmi povedený a zábavný scénář dává tomuto filmu jen málo co vytknout.