Mami, ožeň mě (2011) (pořad) odpad!

Človek si myslí, že po tom všetkom čo už v TV videl, sa uz klesnúť nedá, no program Mama, ožeň ma! vás presvedčí o opaku. Pri sledovaní som sa cítil strašne trápne, a ani som nemal vlastne prečo. Síce som sa na to pozeral mmm....

Titanic (1997)

- "Ako sa voláte?" - "Rose ...Rose Dawsnová" Pri tomto snímku sú slová zbytočné. Jedine človek bez srdca, či človek ktorý sa hanbí za svoje city, nepochopí zmysel tohoto diela. Veľká vďaka všetkým, ktorí sa podieľali na vzniku Titaniku. Ďakujem z celého srdca. Update: 3D verzia je parádna a zvyšuje zážitok z filmu ešte o nejaký ten kúsoček viac :)))

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film)

Pôvodne som chcel tento ..prepáčte ale žiadne slušné slovo ma nenapadá ..nechať tak, ale nedá mi, tu niečo napísať aby si páni Petr Cejpek a Jan Veselý uvedomili, že nemajú ani štipku talentu a že pchajú svoje nosy tam kde netreba! Skončite s tým! Už nikdy nič nevytvárajate!

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Tak toto bol veru krásny film. Krásne dobrodružstvo, pretkané výbornými hereckými výkonmi, nádhernou hudbou a pôvabnou Catherinou :) Réžia nemá chybu, príbeh je podaný nárokom s istou dávkou naivity, tak príznačnej pre tých romantických hrdinov, ktorých tak neskutočne žerieme ;) Pôsobivé dielo, s neuveriteľne roztomilým Banderasom v maske ;) 90%

Poslední Mohykán (1992)

Zimomriavky na celom tele, nemy uzas, zrychleny tlkot srdca a mrazenie na chrbte. Takto by som definoval posledné okamihy veľkého romantického príbehu lásky Posledného Mohykána. V dnešnej dobe je "film" bohužial už trochu afektovaný pojem, ale Posledný Mohykán dámy a páni, Posledný Mohykán je číre umenie, vďaka ktorému je radosť opäť zapnúť TV. Michael Mann je Boh!

Speed Racer (2008)

Niečo som nepochopil? Túto slátaninu bez štipky vkusu snáď nemôžete myslieť vážne :/

Joey (2004) (seriál)

Seriál Joey prekvapivo nie je vôbec zlý. Má vtipné hlášky, nápady aj sympatické postavy, ale kultom sa ten seriál nikdy nestane. 3*

Smrtonosná past 2 (1990)

Zdvíham zo 4* na 5*. Proste krásna čistá klasika žánru!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Práve kvôli takým filmom sa oplatí zapnúť televízor a zahlbiť sa prostredníctvom tej malej bednicky do myšlienok, ktoré vás na jednej strane môžu zasiahnuť nepripravených, no o to je potom radostnejší pocit zo zistenia, že život sa naozaj oplatí milovať. A aj keď nastanú zdanlivo neriešiteľné problémy tak viete, že jedného dňa ..že jedného dňa sa predsa vyjasní ;) Ďakujem Frank Darabont za všetko :)

Ohnivý oceán (2004)

Veľmi pekný film, pri ktorého konci som plakal :( 80%