Americký ninja (1985)

Absolutní nostalgická Dudikoffka... pro mne snad nejvýraznější film s tímto hercem proto musím přihodit . Jako malý v první třídě jsem šel i do školy na karneval za ninju měl hračkoidní katanu... Pamatuji si ještě starý český dabing, tehdá na nadabování celého filmu prostě stačili dva dabéři... a nevadilo! :D

Páni kluci (1975)

VHS kazeta 20 let zpátky a na ní stálo: Páni kluci, Sněhurka, Terminátor...

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Běloch, Asiat, Černoch a snad i Hispánec u kulatého stolu. Ten rasový trend dnešní doby nás jednou zničí. Kamera a scény často komické, není to ten Excalibur jak jej známe od Johna Boormana.. je to prostě Král Artuš odrazem dnešní komické doby plné nemocných lidí. Jo a Littlefinger může hrát kde chce... věřit mu prostě už nikdy nebudete.

Poslední království (2015) (seriál)

Říkal jsem si že po první sérii to už nebude taková legrace. A ona byla. Těším se na další. Fakt nevím na co budu koukat, historických seriálů co mají hlavu a patu je málo. Tento začal patřit mezi mé oblíbené.

Nájemní vrazi (1995)

Oblíbený snímek, který si pouštím často. Banderas i Stallone "za mlada" ... klasické devadesátky, akčňák jak má být. Asi nostalgie.

X-Men (2000)

To byla doba, kdy jste Gandalfa ještě nesnášeli.

Díry (2003)

Náhodně jsem to jako kluk viděl.. To vás tak nadchne, že by jste nejraději s těma klukama kopali vlastní jámu.

Logan: Wolverine (2017)

Nějaký příliš rychlý spád ten konec měl. Je zajimavé jak se s dobou mění i film. První díl X-mena si dnes pustíte a sledujete ho s mírně úsměvným úšklebkem... ale tak se tehdá točilo... Tenkrát jste na tváři ten úšklebek ještě neměli. Teď když se doba posunula a spousta filmových projektů se dostala do fáze "zakončení". Nastala doba kdy nám přijde, že vše končí. Neustále se na plátnech s něčím/někým loučíme... Možná by bylo lepší, kdyby ten děj zůstal občas navždy nekonečný :)

Michael Jackson: Liberian Girl (1989) (hudební videoklip)

Jo tenkrát to se ještě netočili obscéní sračky do klipu. Tenkrát stačilo umět zpívat a být prostě nejlepší.