Pásky z Nagana (2018)

Petr Freedom! Největší, nezapomenutelný, nejemotivnější a nejdokonalejší úspěch českého sportu v celé jeho historii. Ty absolutně nejlepší scénáře píše život sám.

Duch ve stroji (2017)

Nedokoukal jsem to do konce SORRY, ani na po 4té jsem nevydržel a usnul. A co teprve když jsem ani jednou z těch pokusů nezačal koukat od začátku ???

Anděl Páně 2 (2016)

Jednička lepší, ale za Ledečský hrad, kde jsem v jeho okolí prožíval pravidelně nádherné chvíle a dobrodružství u prarodičů na Horní Ledči dávám hvězdu navíc. Hrad s pohádkovou příjezdovou cestou a výhledem na Sázavu i město široko daleko. Trochu zapomenutý, přesto nádherný. Smál jsem se jak v něm běhají kolem dokola pro ty co znají, až nesmyslně :D

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Film o vymletých mozcích a obětech technologických "pokroků". Evidentně ještě dlouhá léta moudří budou převážně ti staří, ne mladí co lezou z univerzit. Nečekaně.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Nejhorší díl ze všech dosavadních obecně. Vše špatně. Režije, scénář, herecké výkony, příšery, souboje... Filmová scéna zažívá období dekadence jako prase už tak 3 roky. Vše uzpůsobeno náročnosti, neboli spíše nenáročnosti dnešního diváka. (Prostě pro kretény), ale to vidíme i v herním průmyslu a všude jinde. Další díl a další recyklace, natahování scén, prázdné dialogy i multikulty.. všude se prostě bude cpát černoch, asiat a příšera.. .ať nejsme náhodou rasisti. Film tím trpí tak jako já trpěl u filmu. Zrovna když začal Luk ukazovat kdo je tady pánem, tak ho odstaví jako Jágr protihráče u mantinelu... Hlavně že tu všichni píšete jaká to je sračka, ale ty hvězdy tomu stejně dáte.

Earth: Den na zázračné planetě (2017)

Na obdobné snímky by se mělo povinně a pravidelně chodit bez vyjímky. Ať si každý člověk sám za sebe uvědomí, jak lidstvo jako celek ničí dar, který nám byl pouze zapůjčen. Jak je zázrak života jedinečný, a že vše ostatní... běžného života v civilizovaném světě plného nesmyslných pravidel nevyjímaje, je stejně tak nicotné jako vztah většiny populace k přírodě.

Velká čínská zeď (2016)

Obrovské zklamání... přitom námět úplná jahodalahoda... a takhle to zahodit... špatný scénář... nepropracované postavy... velká čínská zeď, o kterou vlastně pořádně ani nešlo... nic se na ní nedělo... byla prostě a jednoduše podkopána a to i včetně její morálky heh. Zbytečné nerozvinuté postavy... Kostýmy skvělé, po vizuální stránce film také nekulhá, ale prostě tohle je taková nuda... Oberyn Martell ve vedlejší roli taky prkenný... jediná postava která hrála byla ta Matta Damona, ale na to že to byla hlavní postava s kouzelným lukem... tak to také nic moc. a ještě k tomu 104 min... :D tohle je prostě nepovedená rychlokvaška na kterou se budu snažit zase asi zapomenout a to pro dobro všech zúčastněných.

Řachanda (2016) odpad!

Avatar, hobiti a další absolutně vykradené postavy ve slátanině, na kterou by se neměli dívat snad ani děti. A když ne ony... tak kdo pak? Asi nikdo...

Wonder Woman (2017)

DC nás připravuje na příchod svoji ligy spravedlnosti, ovšem ty laciné efekty, trapný scénář... však je to stále dokola, ty filmy už jsou tak nudné.... Neustále to je nějaká malicherná zápletka, rozuzlení, neustále vítězící dobro, láska ... k tomu to má neustále stejnou stopáž... Ať koukáte na Spidermana, Ironmana, Batmana, Supermana, Wonder Woman, Hulka, Strange.. na cokoliv... děj úplně totožný... záchrana čehosi, většinou lidstva, vždy úspěšná, ze začátku hlavní hrdina dement, nebo bohatý a úspěšný playboy viz vyjímka Tony Stark, během času získá sílu, schopnosti, mnohdy ani nevidíme jak, později sám hrdina ani neví jak, ale sesmahne během deseti minutového finále všechno a všechny, tady k tomu stačilo spojit ruce do X... prostě na tom plátně vždy šaškuje jiný herec v jiném obleku a u Ligy spravedlnosti jich bude rovnou několik ... hvězdy dolu za scénář, efekty a trapnýho záporáka.