Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

8 sérií celé západozemí strachy hryzalo řití hlínu, jen aby Noční král došel sotva k Zimohradu. K bitvě samotné se vyjadřovat více než, že takove taktické a strategické chyby nenapáchalo lidstvo za celou svoji existenci... nelze.

Avengers: Endgame (2019)

Musím nesouhlasit. Návrat do Budoucnosti není blbost!

Tenkrát v Americe (1984)

Tak jsem to konečně viděl a mám pocit, že jednou to nestačí abych to vstřebal celé.

MOST! (2019) (seriál)

Chánov zbourat a všechny mosty spálit.

Captain Marvel (2019)

Stále dokola tupě opakované to samé. Od úvodu, po zápletku i konec. Musím si lépe vybírat na co příště od Marvelu jít a nejít.

Osm hrozných (2015)

Takovej Kill Bill u Minnie v chatrči.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Nuda, šeď. Svět bez kouzel a magie. Občas pocit že koukáte na remake Kmotra. Fantastická zvířata uřčitě nejsou tahounem nějakého děje. Jím je vlastně kouzelný kufřík se světem ve světě. Jediné pojítko se světem HP je slovo Bradavice a Brumbál z úst Kolina Farela.

Cobra Kai (2018) (seriál)

Skvěle vykreslený obrácený pohled na hlavní protagonisty nostalgické trilogie z 90let, který i vás donutí změnit strany. A ačkoliv Daniel se snaží navázat na chování toho správného klaďase. Nakopali by jste ho nejraději do koulí a šli trénovat do Cobra Kai! Protože William Zabka je skvělej a vy mu prostě fandíte. Člověk by si jednu fajn mikinu s logem Cobra Kai klidně i koupil žejo... Strike first, strike hard, no mercy!