Bohemian Rhapsody (2018)

Absolutní pecka, která bourá stropy v kinech stejně tak, jako Queeni bourali stropy na stadionech bez střechy! Byl jsem na tom již po třetí, věřím, že ne naposledy. Zhruba 2 měsíce od uvedení do kin stále na Queeny chodí plný dům. To jsem ještě nezažil. Rami & Oscar.

Sestra (2018)

Nejlepší jsou ty hořící svíčky a čerstvé jídlo v klášteře, ve kterém čerstvost obecně vzato vzala do zaječích tak rok zpátky. Co na to abatyše?

Jan Palach (2018)

Pomatenec, ze kterého jiní pomatenci udělali oběť a hrdinu zároveň.

To (2017)

Tak nějak jsem měl pocit, že koukám na část Stranger Things :D

Doktor Strange (2016)

Letmo originálnější.. nemá kozy, svaly, ani cooliron oblek. A navíc je to superhrdina který nemá přezdívku ale pravé jméno Dr. Strange!

Zmenšování (2017)

Pár minut to vypadalo koukatelně. Od doby zmenšení to byla slušná kýčovina. A nespravil to ani Norský Hobitín, ani jednonohá asijská příšera hrající si na mexičanku z neziskovky a ani děj, který tam zřejmě záměrem ani nebyl. Posledních 40 minut filmu jsem si udělal klikačku a dorazil to násilně. A to abych tak nějak viděl k tomu celému závěr, který postrádal závěr. :thinkingface

Tři mušketýři (1973)

Pro mě nejlepší filmové zpracování! Vynikající obsazení. Reed, Chamberlain, York, Heston... a další omlouvám se je jich moooc.

Po strništi bos (2017)

Ještě dotočit tak 3 díly o Edovi a máme slušný seriál s dobrým výsledným hodnocením.