Pasažéři (2016)

Tak takovej konec jsem fakt nečekal... mohli si v klidu založit vlastní kolonii napříč kolosálním spektrem prolínajícího se incestu... nebo alespoň nějaký ten záběr ke konci... Svědectví prokeclého a polorozpadlého robota o tom jak 2 nymfomani zachránili 5000 pasažérů... ne prostě fik a konec... tak kde to jsme?!

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

A víte, že to bylo celkem originální, že nadpozemské bytosti nakonec místo nadpozemských bytostí hráli herci? A teď se nad tou větou ještě jednou zamyslete.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Nejvíce zaujme propojení se starou příběhovou linií, kde narazíme na naše oblíbené postavy.

Pohádky pro Emu (2016)

Českej Hollywood... víc jsem dát nemohl. Prkenný scénář, který mě nedokázal zcela vtáhnout do ne tak zcela originálního příběhu. Děj se tak odehrával neuvěřitelně rychle, že tomu prostě NEŠLO uvěřit :) Obsazení mále Emy... určitě se u nás najde mnoho charakterističtějších a vhodnějších dětí. Když ji Vetchý tahal do postele v náručí sám měl co dělat aby tam vůbec došli... Jo to naopak Geislerka nám zase ukázala, proč je to Paní Herečka.

Marco Polo (2014) (seriál)

Velmi překvapivé, povedené... veliká škoda že se pokračování teda nedočkáme?! FUCK Netfix

Zlato (2016)

Matthew se nám pěkně zřídil... takovej pupek jste ještě neviděli. Holou prdel vlastně taky ne... a k tomu si pohladil i tygra. Dokonalé.

Krvavý sport (1988)

Van Dammovská klasika. Jedna z nejlepších.

Kouzelný měšec (1996)

Až moc z toho čiší porevoluční invence. Je to ale stále mnohem lepší, než to co se točí dnes.

Eldorádo (2000)

Nejraději mám Prince Egyptského, ale toto je taktéž pecka!

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Nějaká parodie na Piráty z Karibiku?, raději si pustím českýho Avatara - Řachandu.... rofl... děte se bodnout s moderním pojetím pohádek... Za tohle by měli zavírat.