• Western

Mrtvý muž (1995)

DICK IN SON! Výbornej film, výborná hudba, ale zdá se mi, že ten konec už není tak napínavej.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

COWABUNGA! Pamatuju si to moc dobře. Rok 1991 já právě nastoupil do první třídy a korytnačky byli moji idolové. Moje mikiny, svetry, hračky; všechno s motivy našich zelených hrdinů.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

V téhle epizodě je vlastně zlom celých Star Wars a to scéna, kdy Samuel L. Jackson vyletí z okna. Jinak je tenhle film hodně o kecání, přehnaném skákání (bojové scény s mistrem Yodou nebo létající R2D2) a počítačovém CGI, které nenahradí kouzlo starejch válek dělaných pomocí modelů. Ještě mi docela vadil závěr, kterej se mi zdál hrozně násilnej a snažil se ve strašně krátké době narvat všechno to, na co nezbylo místo kvůli kecaní mezi Anym a Padmé. I tak musím hodnotit vysoko, páč je to přeci jenom lepší než první dva díly. Člověk tomu Anakinovi stejně porozumě až se seriálem Clone Wars.

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

I LOVE YOU! I KNOW!!! Jednoznačně nejlepší díl původní trilogie. Tolik legendárních scén. Luk zavlečen Yetim do jeskyně, kde mu následně chirurgicky přesně amputuje ruku, vyvržené vnitřnosti Tauntauna, pozemní útok tanků AT-AT, AT-ST, mistr Yoda bojující o baterku s R2D2, Han Solo a jeho jízda bouří meteoritů, zatím co ho pronásledují stíhačky impéria a závěrečné I'M YOUR FATHER! NOOO!! THAT'S IMPOSSIBLE!! Zde na CSFD není pro tento film dostatek hvězdiček.

Proč? (1987)

BRUSEL! BRUSEL! Landa jako chuligán tu je ze všech herců nejvěrohodnější. Dejdar mi totiž přišel, že se do své role vůbec nehodil. Nejlepší na filmu je samozřejmě to násilí na lidech a demolice vlaku.

Tmavomodrý svět (2001)

Poprvé a zatím naposledy jsem viděl lidi po projekci v sále vstát a zatleskat..

Vražedný ninja (1993)

Je to hodně slabý, ale dá se na to podívat. Až na pár scén, za který by člověk liskal. Třeba ninjové na kolečkovejch bruslích se samopalama, ale závěrečná scéna na té věži byla celkem koukatelná.

Přátelé (1994) (seriál)

Seriál kterej dokáže vždy potěšit. Od začátku do konce jsem přál Rossovi aby byl s Rachel a nakonec se jim to opravdu podařilo. :o)

Upír v Brooklynu (1995)

"klika že má automatiku, protože na to abys řídil a řadil máš nějak málo rukou" :-D