• Western

Bláznivá dovolená v Las Vegas (1997)

WE'LL HAVE SOME.. OF THE YELLOW! AND DON'T GET CHEAP ON ME!!! Jednoznačně nejslabší z celé tetralogie Griswoldů, ale pořád dost dobré pro oddychové odpoledne. Dobrého vtipu je pomálu. Vizuální stránku alespoň zachraňuje představitelka Audrey.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

4 touchdowny v jednom zápase za Polkskou střední :o)

Kamarád do deště (1988)

Tenhle film mám moc rád. Dvojce Tofi-Vaculík jsou naprosto senzační a jejich 3 filmy zbožňuju. Kamarád do deště ovšem vede. "Tak takhle vám přišijou akorát ten kradenej auťák. Tak čáu."

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nejlepší hranej seriál všech dob. Je to hlavně jedna z mála věci kde dávám přednost českýmu dabingu před originálem.

Big Lebowski (1998)

ARE THERE THE NAZIS, WALTER? NO DONNY, THESE MEN ARE NIHILISTS. THERE'S NOTHING TO BE AFRAID OF! Klasika, kterou jsem viděl tisíckrát, i díky mnohým reprízám na stanici HBO. Dude je chlápek k pohledání a jeho kámoši Walter a Donny jakbysmet. Film, ke kterému se nemusí nic říkat. On prostě JE.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Jelikož jsem fandou drsnější hudby a Kotek a Mádl mi nevaděj, tak jsem se skvěle bavil a dokonce jsem na tom byl 2x i když na podruhé už to fakt nebyla taková sranda.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Vždycky jsem se jako dítě těšil na rok 2015, protože jsem myslel, že to bude jako v případě tohoto filmu. Dnes už bohužel vím, že to bylo jen děcké snění, ale to nevadí, protože ta myšlenka a ten dojem tam vždycky byl. Asi proto je tohle, tak skvělí film a následný návrat z budoucnosti, kde se Marty musí vyhnout sám sobě dostává nový rozměr co se týče cestování časem.

Troja (2004)

Miluju historický filmy a vzhledem k tomu, že jich přeci je natolik ještě nebylo natočenejch s tak velkou výpravou, tak to u mě měla "trója" jednoduchý. Nemůžu než plnej počet. Akorát Orlandova role teda byla příšerná. Mám ho rád, ale to co ta jeho postava tam dělala .. boha jeho.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Costner to zahrál úplně nejvíc nejlíp. Všechny ty paničky od dvora z něj musí při jednom pohledu vlhnout. Lepší film o této legendě už jen těžko vznikne..

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

SERGEANT FRANK DREBIN, DETECTIVE LIEUTENAUNT, POLICE SQUAD! YEAH, AND I'M ROBERT DE NIRO! MR. DE NIRO, WE'VE GOT TO GET INSIDE! Trojka se podle mě vyrovná jedničce. Závěrečné scény u předáváni Oscarů jsou nezapomenutelné. A scéna kde se Frank dívá na výbuch bomby dalekohledem? Špička!