Frida (2002)

Nenápadně nápadný život, stejně tak i film.

Gottwald (1986) (seriál) odpad!

Už kvůli názvu

Seance Fiction (2003) (studentský film)

Nejlepší film z produkce Famu co jsem viděl.

Kousek nebe (2005)

Po Je třeba zabít Sekala druhý nejlepší český film za posledních 10 let. Krása, radost, skromnost přímo čiší z tohohle nenápadného a bohužel přehlíženého a nedoceňeného filmu. Skvělý výběr herců je toho jen dokladem. Krásný důkaz, že méně je mnohdy více.

Visions of Europe (2004)

Nic extra. No a navíc Saša Gedeon natočil příšernou jednoduchou slátaninu.

Rebelové (2001)

Úchvatná podívaná, která chytne za srdce každého romantika

Hory mají oči (2006) odpad!

Naprostá a totální sračka s velkym S. Úvod naprosto o h...ě. A scéna v karavanu? To snad byl vtip ne? Jsou věci co do filmu z etického hlediska nepatří a to co se dělo tam bylo zvrácený. No a konec? to už bylo příliš. A laciné plýtvání s lekačkama jen dokládá, že tohle je přeceňovaná podprůměrná sračka.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Ať mi všech 2000 kritiků z Cannes políbí prdel! Tenhle film si totiž rozhodně posměch nezaslouží. Jak napsal golfista, není to vynikající film, ale je to poctivý a překvapivě civilní film. Možná to je příčinou toho humbuku. Civilnost u filmu s takovým rozpočtem je totiž překvapivá. Ron Howard to však zvládl. Samozřejmě jsou tam chyby, zbytečné momenty a příliš vykulená Audry Tatou, ale jako celek to funguje, což umocňuje úchvatně civilní konec. A Paul Bettany je ze všech na plátně nejlepší. V každé scéně ve které se objeví vám zamrazí v zádech. Z jeho lekaček by se měli tvůrci hororů učit. Sice jsem čekal něco mnohem jiného, ale zklamán nejsem. Tedy z filmu nejsem zklamán, z nabubřelých kritiků se mi dělá zle.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Ale notak, tohle je přece typickej Chuck Norris. Plytký ale ne trapný.

Mission: Impossible III (2006)

Konečně jsme se dočkali kvalitní filmové podívané v této sérii. Není to jen o akci, a to je to, co dělá trojku jedničkou. Famózní úvod jen dokládá má slova. Bohužel konec byl typickou hollywoodskou slátaninou. Ale i přes to ve mě zůstal skvělý pocit. Přesně tohle jsem totiž od filmu očekával.